Reklama

Reklama

Stuhr, Buzek i Cielecka w teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"

Na antenie RMF FM odbyła się premiera singla Dawida Podsiadły "Trofea", który pochodzi z płyty Małomiasteczkowy. W czwartek, 23 maja, w sieci pojawił się także teledysk do tego utworu, w którym możemy zobaczyć między innymi Jerzego Stuhra, Magdalenę Cielecką i Agatę Buzek.

Agata Buzek, Magdalena Cielecka i Dawid Podsiadło w teledysku "Trofea" (screen)

W czwartek, 23 maja, w programie Daniela Dyka "Byle do piątku" w RMF FM odbyła się premiera singla Dawida Podsiadły "Trofea". Singiel pochodzi z trzeciej płyty artysty "Małomiasteczkowy", która pokryła się już czterokrotnie platyną oraz otrzymała wiele nagród.

Dwa single z tego krążka - "Nie ma fal" oraz "Małomiasteczkowy" - przez wiele tygodni zajmowały pierwsze miejsca najważniejszych muzycznych rankingów. Jak będzie z piosenką "Trofea"?

Równo o godzinie 13.00 w sieci pojawił się także teledysk do tej piosenki. W klipie wystąpiła plejada polskich aktorów: Jerzy Stuhr, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Agata Buzek, Wiktor Zborowski i Krzysztof Materna.

Reklama

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek z Papaya Films. Zdjęcia natomiast są autorstwa Wojciecha Zielińskiego.

19 października 2018 ukazał się trzeci album Dawida Podsiadły "Małomiasteczkowy". Fani artysty długo czekali na wiadomość o nowej płycie artysty. Co więcej - wszystkie piosenki, które znalazły się na krążku, są po polsku.

Na "Małomiasteczkowym" Podsiadło porusza niełatwe tematy - od problemów z komunikacją w związku, przez ciemne strony sławy po poszukiwanie w sobie siły i odwagi - ale podaje je w błyskotliwej formie i z właściwym sobie humorem.

Na przełomie października i listopada 2019 roku artysta na antenie RMF FM prowadził swój Małomiasteczkowy program. Kiedyś zdradził nam, skąd wziął się pomysł na nazwę krążka "Małomiasteczkowy".

"Przez bardzo długi czas, odkąd zaczęliśmy pracować nad płytą w listopadzie 2017 roku, płyta ta nazywała się Kilimandżaro. Niekoniecznie umiałem uzasadnić, dlaczego tak się nazywa. Po prostu widziałem niezwykłą atrakcyjność tego słowa i wzbudzało w moich wnętrzach bardzo przyjemne kolory. Ale że nie za bardzo było uzasadnione i nie miałem go do niczego odnieść, to postanowiłem, że ostatecznie nazwie się ten album jak utwór, który rozpoczął moją trzecią przygodę" - powiedział.

Jak Wam się podoba teledysk do utworu "Trofea"? Ktoś tu chyba Lubi Wesa Andersona...


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje