Reklama

Steven Spielberg otrzymuje groźby śmierci od stalkerki

Jeden z największych reżyserów w historii kina od wielu miesięcy nękany jest przez pewną kobietą. Teraz może nieco odetchnąć z ulgą. Na stalkerkę, która groziła, że zabija Stevena Spielberga, został nałożony sądowy zakaz zbliżania się do filmowca oraz jego rodziny.

Steven Spielberg

48-letnia Sarah Abrams Char nie może zbliżyć się do Stevena Spielberga, jego żony Kate Capshaw i córki na odległość mniejszą niż 100 jardów (ok. 91 metrów). Serwis TMZ, który jako pierwszy podał informację o problemach Spielberga ze stalkerką, nie doprecyzował, o którą z trzech córek reżysera chodzi.

We wniosku o zakaz zbliżania się, Spielberg napisał, że został poinformowany przez policję, że Char próbowała kupić broń, aby go zastrzelić. Kobieta za pośrednictwem Twittera, wysłała mu groźbę, że go zamorduje.

Char już wcześniej była aresztowana za kierowanie gróźb karalnych i nękanie.

Najnowszym projektem filmowym Spielberga jest remake kultowego musicalu "West Side Story". Reżyser zakończył zdjęcia do tego obrazu w październiku 2019 r. Produkcja wejdzie do kin w 2021 r.

Reklama

Spielberg pracuje też na piątą częścią "Indiany Jonesa" - ale jako producent, bo film wyreżyseruje James Mangold ("Le Mans '66", "Logan: Wolverine").

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Steven Spielberg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje