Reklama

Stenka i Frycz razem

Świetni polscy aktorzy Jan Frycz i Danuta Stenka rozpoczną niebawem zdjęcia do filmu "Jeszcze raz" w reżyserii Mariusza Malca.

Będzie to komedia romantyczna, opowiadająca historię dojrzałych ludzi po czterdziestce przeżywających młodzieńczą miłość. Główna bohaterka - Anna jest kobietą sukcesu, ma córkę Kasię, odbiegającą od stereotypu typowej nastolatki. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę.

Reklama

Natomiast Michał, w rolę którego wciela się Jan Frycz to człowiek zamożny, prawnik, ojciec Pawła, rozbuchanego, kochającego życie dwudziestolatka.

Anna na czas wakacji rozstaje się z córką i wyjeżdża sama. Poznaje Michała. Ciąg dalszy jest chyba oczywisty, ale czy zakończy się happy endem?

"Jeszcze raz to dwa zakochania w jednym filmie! To historia miłości dorosłych i młodzieńczego uczucia, to filmowa opowieść o romantycznych perypetiach matki i córki oraz... ojca i syna" - informuje producent filmu - Jawa.

Prace na planie rozpoczną się 9 sierpnia. Za kamerą stanie Damian Pietrasik. Zdjęcia kręcone będą w Chałupach, Warszawie i Zakopanem.

Dziennik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jan Frycz | polscy aktorzy | frycz | stenka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje