Reklama

Steffen Möller: Wigilia w... dyskotece!

Jak spędzi Boże Narodzenie i koniec roku najbardziej polski z Niemców, Steffen Möller? Popularny aktor, który występuje w serialu "M jak Miłość" oraz jest stałym gościem telewizyjnego programu 'Europa da się lubić", zwierzył się własnie ze swoich świątecznych planów.

"Jak zwykle zamierzam spędzić święta z rodziną w Niemczech. O 17-tej pójdziemy do kościoła - bo w Niemczech nie odprawia się pasterki - później obdarujemy się prezentami, a wieczorem kolacja".

Reklama

"Na stole będą tylko dwa dania: barszcz z uszkami i sałatka ziemniaczana z 12. składnikami, bo było przecież 12. apostołów" - Möller tłumaczy niemiecką tradycję wigilijną.

"Moja rodzina nie je tego dnia mięsa, ale to przypadek - normalnie Niemcy w Wigilię nie mają postu. Nie dzielimy się też przy stole opłatkiem"- zdradza gwiazda "M jak Miłość".

Niemiecki aktor zaskoczył wszystkich wyznaniem, gdzie uda się, gdy większość z nas szykować się będzie na pasterkę.

"Później, koło 23-ej może wybiorę się z braćmi do dyskoteki, bo w Wigilię niemieckie kluby pękają w szwach! - powiedział Steffen Möller.

"Pierwszego dnia świąt zjemy całą rodziną uroczysty obiad. Na stole zawsze pojawia się wtedy pieczeń reńska, czyli mięso przyrządzone na słodko-kwaśno" - dodał popularny aktor.

"A Sylwestra chcę spędzić w Berlinie, razem z kumplami, których znam jeszcze ze studiów" - zdradził Steffen.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje