Reklama

Reklama

"Star Wars: Andor": Zakończyły się zdjęcia do serialu!

Diego Luna w trakcie trasy promocyjnej swojego programu "Pan y Circo" wyznał, że zakończyły się już zdjęcia do kolejnej produkcji z jego udziałem. Chodzi o serial osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen" pt. "Star Wars: Andor”, w którym pochodzący z Meksyku aktor powtórzy rolę Cassiana Andora.

Diego Luna na planie serialu "Star Wars: Andor"

Cassian Andor był jednym z bohaterów filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Ponieważ postać grana przez Diego Lunę pożegnała się z życiem, poświęcony Andorowi serial będzie prequelem wydarzeń, które można było zobaczyć w filmie. To oznacza, że jego akcja umiejscowiona zostanie wcześniej. 

"Star Wars: Andor" - czego możemy spodziewać się po produkcji?

Aktor twierdzi, fani "Gwiezdnych wojen" mogą spodziewać się w serialu "Star Wars: Andor" powrotu także innych postaci, nie tylko Cassiana Andora. 

"Bez dwóch zdań zobaczycie znajome twarze. Mogę opowiadać o tym projekcie więcej niż o innych, bo bez względu na to, co powiem, nie zepsuję jego zakończenia nikomu, kto widział film 'Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie'. Nie ma więc szans bym zaspoilerował zakończenie" - zażartował Luna w rozmowie z portalem "Deadline".

Reklama

"Star Wars: Andor" - fabuła

Wiadomo, że akcja serialu "Star Wars: Andor" została umiejscowiona na pięć lat przed wydarzeniami opowiedzianymi w filmie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Z filmu reżyserowanego przez Garetha Edwardsa dowiedzieliśmy się, że Andor to lotnik, a także oficer wywiadowczy Rebeliantów, który stanął na czele jednostki mającej na celu wykradzenie planów konstrukcyjnych Gwiazdy Śmierci. Broni będącej w stanie zniszczyć całe planety.

Serial "Star Wars: Andor" ma trafić na platformę streamingową Disney+ w przyszłym roku. Póki co Diego Lunę można oglądać w programie platformy streamingowej Amazon Prime "Pan y Circo". Aktor jest w nim gospodarzem kolacji, podczas których rozmawia z zaproszonymi gośćmi na różne tematy społeczne i polityczne. 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: gwiezdne wojny | Star Wars: Andor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje