Reklama

Reklama

Stanisława Celińska śpiewa w Toruniu

​Jeśli to w Toruniu spędzicie tegoroczną majówkę, warto do kalendarza dołożyć kulturalne wydarzenie. Koncert Stanisławy Celińskiej, która wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, 2 maja promować będzie swoją najnowszą płytę "Atramentowa", to niezapomniane przeżycie.

Stanisława Celińska wyznała, że dopiero od niedawna zaczęło jej się podobać, jak śpiewa

Stanisława Celińska odkrywa swoją nową twarz - pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Album "Atramentowa" okazał się wielkim sukcesem artystki, która koncertuje w całej Polsce, zbierając znakomite recenzje.

2 maja aktorka, wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, wystąpi na scenie Sali Koncertowej CKK Jordanki. Celińska zaśpiewa utwory przygotowane specjalnie dla niej przez uznanych autorów. Teksty do kompozycji Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz, Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Muraszko na nowo zaaranżował kilka ulubionych utworów Celińskiej.

Reklama

Śpiewająca aktorka na scenie muzycznej zaistniała już w 1969 r. na festiwalu w KFPP w Opolu z piosenką "Ptakom podobni" w aranżacji Włodzimierza Nahornego. Do Opola Celińska powróciła po 40 latach z "Atramentową Rumbą", którą napisali dla niej Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski. Występ ten tak się spodobał, że aktorka została okrzyknięta polską Cesarią Evorą. Jednak dopiero niedawno, jak aktorka przyznała podczas wywiadu w Polskim Radiu, zaczęło jej się podobać, jak śpiewa.

Fani artystki licznie uczestniczą w jej koncertach, twierdząc, że jest to spotkanie z muzyką na najwyższym poziomie. "Atramentowa" uzyskała już status Platynowej Płyty.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Stanisława Celińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy