Reklama

Stallone kontra Bin Laden?

Sylvester Stallone od dłuższego czasu nie może zdecydować się, czy po raz czwarty wcielić się w dzielnego Johna Rambo. Najpierw bardzo chciał powrócić na ekran w tej roli, jednak po jakimś czasie stanowczo zaprzeczył, iż wystąpi w "Rambo 4". Powodem wycofania się aktora z projektu był - jego zdaniem - fatalny scenariusz opowieści.

Początkowo historia opowiedziana w filmie "Rambo 4" miała ukazywać, jak dzielny John Rambo rozprawia się z dealerami narkotyków, działającymi w budynku rządowym USA. Jednak po atakach terrorystycznych z 11 września 2001 roku, producenci chcieli, by John Rambo został zrzucony nad terytorium Afganistanu i walczył z talibami.

Reklama

To wywołało stanowczy protest Sylvestra Stallone.

"Rambo nigdzie nie będzie skakał ze spadochronem. Trudno mi sobie wyobrazić, że wiekowy bohater będzie biegał po pagórkach Hollywood, nie mówiąc już o bezdrożach Afganistanu" - powiedział aktor.

Wydaje się jednak, że ostatnio zmienił zdanie i znów zainteresowany jest rolą Johna Rambo. Aktor podobno zamierza nie tylko wcielić się w filmie "Rambo 4" w głównego bohatera, chce również zostać autorem scenariusza historii, w której pojawić ma się... Osama Bin Laden.

"Początkowo pojawił się pomysł, by Rambo własnoręcznie zabił Bin Ladena, jednak nawet Sly uważał, że to lekka przesada. W końcu stanęło na tym, że Rambo stanie się mózgiem operacji, która doprowadzi do upadku Bin Ladena" - mówi informator z kręgów zbliżonych do realizatorów obrazu "Rambo 4".

John Rambo po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1982 roku w obrazie "Rambo: Pierwsza krew" ("Rambo: First Blood"), w reżyserii Teda Kotcheffa. Po trzech latach zrealizowano obraz "Rambo II " ("Rambo: First Blood II"), reżyserowany przez George'a P. Cosmatosa. W 1988 roku powstał film "Rambo III" ("Rambo III"), którego reżyserem był Peter MacDonald.

Na razie nie wiadomo, kiedy mają szansę rozpocząć się prace na planie czwartej opowieści.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | john | Osama bin Laden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje