Reklama

Sposób na Ally McBeal

"Romansowałam z kelnerami, fryzjerami, kolegami z planu, a nawet z koleżankami" - twierdzi Calista Flockhart, filmowa Ally McBeal. Choć twierdzi, że jest samotna, spotyka się teraz z 34-letnim Benem Stillerem, aktorem znanym z serialu "Sposób na blondynkę".

Para poznała się na balu charytatywnym. Gdy coraz częściej zaczęli pojawiać się razem w pewnej restauracji na Manhattanie, prasa bulwarowa napisała: "Calista nareszcie ma narzeczonego!". Sama aktorka natarczywym dziennikarzom odpowiada: "Miłość, mąż, dzieci - to temat nie dla mnie. Ten moment jeszcze nie nadszedł". Flockhart lubi prowokować, a w jednym z wywiadów powiedziała: "Wolę całować się z mężczyznami, ale pocałunki z kobietą też mogą być ekscytujące. Chyba każdy ma jakieś skłonności biseksualne".

Reklama

Prasa zarzuca jej, że jest złośliwa i kapryśna, spekuluje na temat jej chudego wyglądu, podejrzewając aktorkę o anoreksję. Ally McBeal nie przejmuje się tym, co o niej piszą, w dalszym ciągu zjada na śniadanie białko jajka ze szpinakiem, na obiad - plasterek ryby z rzepą, a na kolacje - sałatkę owocową. Twierdzi, że jest szczęśliwa i czuje się znakomicie.

Calista Flockhart ma 35 lat, zanim została aktorką była instruktorką aerobiku. Największą popularność przyniosła jej tytułowa rola w serialu "Ally McBeal", za którą w 1998 roku otrzymała nagrodę Emmy.

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Allo | Calista Flockhart | Allo! | Twierdzi | Ally McBeal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje