Reklama

Reklama

"Spencer": Olśniewająca Kristen Stewart jako księżna Diana [ZWIASTUN, PLAKAT]

Podczas zakończonych niedawno festiwali filmowych w Wenecji, Telluride i Toronto jedno nazwisko było na ustach wszystkich: Kristen Stewart. Aktorka, znana na całym świecie z roli Belli w sadze "Zmierzch" i mająca na koncie wiele docenianych przez krytyków i publiczność występów (m.in. "Królewna Śnieżka i Łowca", "Seberg"), porwała widzów swoją kreacją w filmie "Spencer" Pabla Larraína, w którym wcieliła się w księżnę Dianę

Kristen Stewart na plakacie filmu "Spencer"

"Powalająca", "oszałamiająca", "olśniewająca", "zapierająca dech", "najlepsza w całej swojej karierze" - tak najczęściej pisali o niej i mówili uczestnicy tych wydarzeń, dodając na ogół, że oto wyścig po Oscary już wystartował, a Kristen Stewart zajmuje w nim strategiczną pozycję.

Sam film również wzbudził wiele emocji. Nazwano go zniewalającą baśnią, absolutnym triumfem i najgłębszym filmem biograficznym od lat. Wiele ciepłych słów doczekała się także muzyka Jonny'ego Greenwooda.

Reklama

Wejście "Spencer" na ekrany światowych kin zapowiedziano na 5 listopada. Tego samego dnia odbędzie się także jego polska premiera.

"Diana": O czym film?

W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania - oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót...

Znakomity występ Kristen Stewart w roli księżnej Diany zachwycił krytyków po obu stronach Atlantyku i wyniósł ją na sam szczyt oscarowego rankingu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart | Spencer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje