Reklama

Reklama

"Spectre": Ruszyła przedsprzedaż biletów

Cinema City uruchomiło już przedsprzedaż biletów na specjalne pokazy przedpremierowe nowego Bonda - "Spectre". Oficjalna premiera filmu Sama Mendesa zaplanowana jest na 6 listopada, pierwsze seanse odbędą się już jednak dzień wcześniej.

W "Spectre" James Bond będzie starał się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej, globalnej organizacji terrorystycznej WIDMO (SPECTRE, czyli Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion). Kluczem do sekretu jest zaszyfrowana wiadomość na temat przeszłości 007.

Przypomnijmy, że grający główną rolę Daniel Craig wciela się w agenta 007 już po raz czwarty. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, a także Christoph Waltz, Léa Seydoux, Dave Bautista, Monica Bellucci oraz Andrew Scott.

"Skyfall" będzie pożegnaniem z serią dla reżysera Sama Mendesa.

Reklama

Trupia czaszka na plakacie filmu to nawiązanie do otwierającej "Spectre" sceny, która rozgrywa się w trakcie meksykańskiego Święta Zmarłych. Pojawia się w niej Estrella, postać grana przez Stephanie Sigman.

Wygląda na to, że "Spectre" rozpocznie się od sceny uwodzenia, jednak znów James Bond okaże się sprytniejszy i wykorzysta kobietę, żeby dostać się do jej pokoju w Grand Hotelu (co pozwoli mu obserwować niebezpiecznego Marco Sciarra, granego przez Alessandro Cremonę).

Kiedy agent 007 zauważy przeciwnika, rozpocznie się akcja, która doprowadza do eksplozji w budynku. Na widzów czekają też niebezpieczne sceny z użyciem helikoptera, który będzie obracał się dookoła własnej osi.

Pokazy przedpremierowe "Spectre" odbędą się 5 listopada we wszystkich kinach sieci kin Cinema City.

Najnowszy Bond pojawi się premierowo od 6 listopada we wszystkich kinach Cinema City w wersji 2D. Film będzie można zobaczyć także we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spectre

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje