Reklama

Sophie Turner ostro skrytykowała Evangeline Lilly

Szerokim echem odbił się w ostatnich dniach post umieszczony na Instagramie przez Evangeline Lilly, gwiazdę serialu "Zagubieni". Aktorka poinformowała w nim, że nie boi się pandemii koronawirusa i odmawia poddania się samoizolacji. Lilly nie zamierza rezygnować ze swoich codziennych zajęć poza domem, twierdząc, że "ceni sobie wolność bardziej od życia". "Pierd... twoją wolność" - odpowiedziała jej Sophie Turner.

Sophie Turner nie zostawiła na Evangeline Lilly suchej nitki

Gwiazda serialu "Gra o tron" Sophie Turner dołączyła do głosów krytykujących Evangeline Lilly za jej lekkomyślną wypowiedź. Zwróciła się również do wszystkich tych, którzy sprzeciwiają się poddaniu samoizolacji. "Zostańcie w domach! Nie bądźcie, k..., debilami. Nawet jeśli cenicie swoją wolność ponad wasze zdrowie" - zaapelowała za pośrednictwem Instagrama w transmisji na żywo.

Reklama

"Pierd... waszą wolność. Możecie zarażać innych ludzi. Rezygnując z samoizolacji, narażacie tych, którzy mają z wami kontakt. Zostańcie więc w domach. Wasz upór nie jest ani fajny, ani odważny, ani mądry" - apeluje dalej aktorka.

Lilly nie tylko lekceważy pandemię koronawirusa, ale sugeruje również, że może ona być spiskiem rządowym. "Zawsze coś takiego się dzieje, gdy idą wybory" - skomentowała jedną z reakcji na swój post.

Evangeline Lilly nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnich dniach spotkała się z ostrą krytyką za sprawą swojej opinii na temat koronawirusa. Podobne reakcje towarzyszyły wypowiedzi Vanessy Hudgens, która stwierdziła, że samoizolacja w niczym nie pomoże, bo "ludzie i tak umrą", więc nie ma, po co jej przedłużać. Kilka dni później gwiazda "High School Musical" przeprosiła za swoje słowa.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sophie Turner | Evangeline Lilly

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama