Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

Podobnie jak matka chrzestna punk rocka, zaśpiewała także kilka piosenek. Jedna z nich, utwór "Zimna jak lód" udowadnia, że biada temu, kto nieopatrznie nastąpił na odcisk lodowej wiedźmie!


Powiedzieć, że Sonia Bohosiewicz (pamiętna kotka Marlenka z "Pioruna") to dubbingowy supertalent, to nic nie powiedzieć. Wystarczył szybki rekonesans, rozmowa z reżyserem, łyk kawy i już sympatyczna aktorka mogła przeobrazić się w lodową wiedźmę, siejącą zamęt w Zamku Fantabularasa.

"Voldemorta to paskudna mistrzyni czarnej magii, która ma na podorędziu smoka i nie zawaha się go użyć" - mówi Bohosiewicz. W roli i głosie czarownicy aktorka brawurowo zastąpiła samą Ninę Hagen, nie tylko dubbingując, ale również śpiewając utwory punkowej legendy. W efekcie za sprawą "Krasnoludków", w polskim dubbingu, narodził się charyzmatyczny czarny charakter, który można śmiało stanąć obok takich sław "ciemnej strony mocy", jak Cruella de Vil czy złowroga Diabolina!

Reklama

Wyprodukowana dla Studia Universal animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" to pełna wdzięku, urzekająca dowcipem opowieść, która zachwyci zarówno widzów wychowanych na przygodach "Shreka", jak i miłośników klasycznych dzieł Andersena i braci Grimm.

W filmie usłyszymy piosenki w wykonaniu najbardziej niezwykłego zespołu wokalnego świata. Wojciech Mann, Czesław Mozil, Tomasz Borkowski, Antoni Królikowski, Łukasz Nowicki, Jarosław Boberek i mistrz olimpijski Tomasz Majewski, wspierani przez Krzysztofa Kowalewskiego i Sonię Bohosiewicz - udowodnią wszystkim, że krasnalom słoń nie nadepnął na... czapeczkę.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy