Reklama

Reklama

Śmierć Paula Walkera: Są szczegóły autopsji!

W środę, 4 grudnia, poznaliśmy wyniki autopsji Paula Walkera, który zginał 30 listopada w wypadku samochodowym. Ujawniono, że spalone ciało aktora zostało zidentyfikowane wyłącznie na podstawie uzębienia.

Koroner wykluczył udział osób trzecich w zdarzeniu, do którego doszło w Los Angeles. Auto, którym Walker jechał wraz z przyjacielem Rogerem Rodasem, doszczętnie spłonęło. Samochód jadący ze zbyt dużą prędkością, wypadł na łuku drogi i uderzył w drzewo. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Była to jazda próbna sportowego porsche. Walker był bowiem gościem wystawy samochodowej w Santa Clarita, podczas której zbierano datki na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach.

Walker nie prowadził auta. Był pasażerem, a za kierownicą zasiadał jego kolega.

Reklama

Policja oficjalnie wykluczyła, jakoby w chwili wypadku auto kierowane przez Rodasa brało udział w ulicznym wyścigu. Funkcjonariusze twierdzą, że nie ma dowodów na udział innych samochodów w zdarzeniu. Choć śledztwo trwa, to śledczy przyznają, że najprawdopodobniej zbyt duża prędkość miała wpływ na to, że doszło do wypadku.

Wyniki testów toksykologicznych będą znane za około 6 tygodni.

Na premierę czekają dwa filmy, w których wystąpił ostatnio Walker. Akcja "Hours" ma miejsce zaraz po przejściu huraganu Katrina w 2005 roku. Walker gra przyszłego ojca, który w pośpiechu jedzie do szpitala w Nowym Orleanie, gdzie jego żona trafia z powodu przedwczesnego porodu, który się komplikuje. Główny bohater zostaje odcięty od reszty świata razem ze swoim chorym dzieckiem, kiedy nadchodzi nawałnica, a pacjenci zostają zmuszeni do ewakuacji.

Przed śmiercią 40-letni aktor zdążył nagrać większość scen filmu "Szybcy i wściekli 7". Zostały mu tylko ostatnie ujęcia, które miały być realizowane w styczniu 2014 roku w Abu Zabi. Do sieci "wyciekła" jedna ze scen z filmu "Szybcy i wściekli 7", w której występuje Paul Walker. Jak na ironię, to scena... pogrzebu.

Nie wiadomo jeszcze, czy planowana na 11 lipca 2014 premiera odbędzie się w terminie.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paul Walker | wypadku | walker | Paula

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje