Reklama

"Sin City 2": Początek zdjęć latem

Jakiś czas temu pojawiła się wiadomość, że reżyser Robert Rodriguez zrealizuje drugą część "Sin City - Miasto Grzechu". Początkowo wszyscy dość ostrożnie podchodzili do tej informacji, jednak ostatecznie została ona potwierdzona. Zdjęcia do kontynuacji kinowego przeboju z 2005 roku mają rozpocząć się latem.

"Pierwszym pytaniem zawsze zadawanym przez wszystkich było właśnie to, kiedy będzie następna część 'Sin City'. Chciałem znów podjąć współpracę z Frankiem Millerem (autorem komiksu) i powrócić do świata, który on w swoim komiksie wykreował, ale czułem się zobowiązany do tego, żeby poinformować fanów dopiero wtedy, gdy będziemy pewni" - mówił na konferencji prasowej reżyser Robert Rodriguez.

Reklama

"Na film 'Dame To Kill For' warto jest poczekać, to będzie coś wyjątkowego, co na pewno nie zawiedzie widzów" - dodał twórca.

"Pierwsza część zachwyciła widzów, którzy nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widzieli. W drugiej części zamierzamy pójść krok dalej i zaskoczyć wszystkich" - stwierdził Frank Miller.

Miller napisał scenariusz z Williamem Monahanem, autorem takich filmów, jak "Infiltracja", za który dostał Oscara, czy "Królestwo niebieskie".

Szczegóły produkcji są na razie owiane tajemnicą, jednak wiadomo, że na fabułę filmu złożą się trzy opowiadania Franka Millera. Jeden z nich nosi tytuł "Dame To Kill For", pozostałe dwa nie są jeszcze znane. "To będzie niespodzianka" - tajemniczo na pytania odpowiada Robert Rodriguez.

Wiadomo jednak, że w filmie ponownie pojawi się dwóch głównych bohaterów - Nancy Callahan oraz Marv. Czy w Marva ponownie wcieli się Mickey Rourke? To pytania pozostaje na razie bez odpowiedzi, jednak reżyser przyznaje, że wiele osób z poprzedniej obsady powróci.

Oficjalny casting ma się rozpocząć w przyszłym tygodniu, natomiast zdjęcia ruszą latem tego roku.

Zobacz zwiastun filmu "Sin City - Miasto Grzechu":


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdjecia | zdjecie | Rodriguez | Robert Rodriguez | Sin City - Miasto Grzechu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje