Reklama

Simon Pegg z "Leonem zawodowcem" i "Zaginioną dziewczyną"

Simon Pegg, Rosamund Pike, Christopher Plummer, Stellan Skarsgard, Toni Collette i Jean Reno zagrali główne role w emanującej pozytywną energią komedii "Jak dogonić szczęście".

Tej jesieni mistrz komedii Simon Pegg doradzi widzom "Jak dogonić szczęście". Wszystko to w ekranizacji międzynarodowego bestsellera François Lelorda, która na polskie ekrany wejdzie 14 listopada.

Reklama

"W filmie zobaczycie, jak dostaję w nos od Jeana Reno, co już samo w sobie jest 'cool'. W końcu nie ma to, jak być sponiewieranym przez 'Leona zawodowca'. Natomiast Christopher Plummer przetestuje na mnie elektroencefalograf" - mówi Simon Pegg.

"Cała operacja przebiegnie w akompaniamencie śmiechu Toni Collette i 'Zaginionej dziewczyny' - Rosamund Pike. No i pojawi się jeszcze prawdziwy lew, którego zębiska do dziś śnią mi się po nocach. Będzie grubo!" - dodaje.

Hector (Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie, prosi partnerkę (Pike) o "urlop" i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża, przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna zabawnych przygód, egzotyki i niebezpieczeństw.

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jak dogonić szczęście | Simon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje