Reklama

Reklama

Sigourney Weaver: "Ludzie wciąż pytają o Obcego 5"

Amerykańska aktorka Sigourney Weaver ("Wielki podryw", "Goryle we mgle", "Pracująca dziewczyna"), najbardziej znana z roli Ellen Ripley w czterech częściach filmu "Obcy", wciąż jest pytana o szanse powstania "Obcego 5". Niedawno podczas wywiadu dla witryny Moviehole, gwiazda podtrzymała swą chęć wcielenia się po raz kolejny w bohaterkę filmu. Stwierdziła również, iż jest już zmęczona odpowiadaniem na te same pytania.

"Ludzie podchodzą do mnie na ulicy i pytają co będzie z Obcym5. To prawdziwe szaleństwo!" - mówiła Ripley.

Aktorka dodała jednak, że zgodzi się na udział w filmie tylko wówczas, gdy na fotelu reżysera zasiądzie Ridley Scott.

"Rozmawiałam z Ridley'em wiele razy. Wiem, że on chce realizować piątą część, ale ja mam mieszane uczucia... To bardzo obciążająca praca i kolejne sześć miesięcy z dala od domu. Trzeba mieć znakomitą kondycję, żeby móc wykonać te wszystkie zdania na planie albo świetnego kaskadera, który zrobi to za mnie. Ale jeśli mam wejść na plan, to tylko z Ridley'em w roli reżysera" - stwierdziła gwiazda.

Reklama

"Tak samo jak wszyscy fani uwielbiam Ripley. Myślę, że znowu ją zagram" - powiedziała na koniec Weaver.

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele sprzecznych informacji dotyczących piątej części kultowej serii "Obcy", zapoczątkowanej w 1979 roku przez film "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". Według najnowszych wiadomości, produkcją kolejnego filmu z cyklu zainteresowani są zarówno twórca pierwszego "Obcego", Ridley Scott, jak i James Cameron, reżyser obrazu "Obcy - decydujące starcie".

Kiedy mogłaby rozpocząć się produkcja filmu "Obcy 5", wciąż nie wiadomo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sigourney Weaver | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL