Reklama

Sienna Miller: Od żony snajpera po kulinarną muzę

Słynąca z niezwykłej urody 33-letnia Sienna Miller, zdecydowanie zrywa z wizerunkiem ekranowego kociaka angażowanego wyłącznie do dekoracyjnych ról. Tego, że dysponuje talentem aktorskim dowiodła bezdyskusyjnie choćby w głośnym "Snajperze" (2014) Clinta Eastwooda. Wtedy po raz pierwszy spotkała się na planie z Bradleyem Cooperem, u boku którego gra teraz w "Ugotowanym" (na ekranach od 23 października).

Bradley Cooper i Sienna Miller w scenie z filmu "Ugotowany"

Miller zdaje sobie sprawę, że musi walczyć o to, by nie być tylko ładną buzią. - Przekonałam się, że muszę przestać przejmować się swoim wyglądem, zapomnieć o próżności - mówi w wywiadzie dla "Marie Claire". - Gdy miałam dwadzieścia kilka lat, grałam dziewczyny głównych bohaterów. Po trzydziestce chcę grać prawdziwe postaci.

Reklama

W "Ugotowanym" Sienna wciela się - bez makijażu - w twardą babkę, szefową kuchni, która w tym męskim świecie nie daje sobie (dosłownie) w kaszę dmuchać. O swoim partnerze z planu wypowiada się w samych superlatywach. - Bradley jest fantastycznym i lojalnym kumplem, który w ogóle nie gwiazdorzy. Duetowi Cooper-Miller towarzyszą tak znane nazwiska, jak Uma Thurman, Daniel Brühl, Alicia Vikander, Omar Sy i Emma Thompson.

Adam Jones (Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu.

Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sienna Miller | Ugotowany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje