Reklama

Reklama

Shannen Doherty ścięła włosy

W sierpniu 2015 Shannen Doherty poinformowała, że ma raka w piersi. Teraz była gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210" za kulisy walki z chorobą zaprosiła swych fanów na Instagramie.

Shannen Doherty walczy z rakiem piersi

Poinformowaniu opinii publicznej o chorobie gwiazdy towarzyszyło zaskarżenie przez Doherty odpowiedzialnej za gwarancję zdrowotnego ubezpieczenia 44-letniej wówczas gwiazdy firmy Tanner, Mainstain, Glynn & Johnson.

Według Doherty, 5% przychodów aktorka przekazywała na konto zarządzającej jej finansami firmy Tanner, Mainstain, Glynn & Johnon, która odpowiedzialna była m.in. za regulowania składek zdrowotnych do Gildii Aktorów Ekranowych (Screen Actors Guild). W 2014 roku Doherty dowiedziała się jednak, że w związku z niezapłaconą składką, jej ubezpieczenie zdrowotne zostało anulowane.

Reklama

Gwiazda musiała na pewien czas zrezygnować z regularnych wizyt kontrolnych. Kiedy wreszcie udała się do lekarza, okazało się, że ma "raka piersi z przerzutem na przynajmniej jeden węzeł limfatyczny".

Teraz Doherty postanowiła podzielić się ze swoimi fanami historią walki z chorobą. Na kilku czarno-białych fotografiach, które aktorka zamieściła na Instagramie, widzimy jak gwiazda przygotowuje się w towarzystwie najbliższych osób do ścięcia włosów.

Kilka miesięcy temu Doherty przyznała podczas wizyty w "The Dr Oz Show", że efektem ubocznym chemioterapii, którą przechodzi, jest brak możliwości posiadania dziecka. Aktorka wciąż czeka na zabieg mastektomii.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shannen Doherty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje