Reklama

Shakira zrezygnowała z Toma Cruise'a? Spotkała się z... Lewisem Hamiltonem!

Piosenkarka Shakira przeżyła głośne rozstanie z byłym piłkarzem FC Barcelony - Gerardem Pique. Po tym wydarzeniu była widywana w towarzystwie Toma Cruise'a. Wszystko wskazuje jednak na to, że romans z gwiazdą "Top Guna" został zakończony. Shakira spotkała się z gwiazdą... Formuły 1!

Tom Cruise i Shakira: Wspólnie wybrali się na wyścig Formuły 1

Na początku maja zagraniczne media donosiły, że gwiazda estrady znalazła pocieszenie w ramionach hollywoodzkiego gwiazdora Toma Cruise’a. Fotoreporterzy dostrzegli artystkę i aktora na zawodach Grand Prix Miami Formuły 1, podczas których ochoczo pozowali razem do zdjęć, wyraźnie ciesząc się swoim towarzystwem.

Entuzjazm fanów błyskawicznie ostudziła jednak osoba z otoczenia Shakiry, która zdradziła, że autorka hitu "Wak Waka" nie planuje szukać w najbliższym czasie nowego partnera. "Ma teraz za dużo na głowie. Skupia się na dzieciach i karierze" - stwierdził informator "US Weekly".

Reklama

Shakira udała się na kolację z Lewisem Hamiltonem!

Możliwe jednak, iż zapewnienia znajomego piosenkarki o jej rzekomym braku czasu na romanse, są w istocie jedynie zasłoną dymną. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, w życiu Shakiry rzeczywiście pojawił się nowy mężczyzna. Nie jest nim wszelako Tom Cruise, lecz Lewis Hamilton. Kilka dni temu para została zauważona, jak wypoczywała razem na jachcie w Miami. Wkrótce potem gwiazda estrady i sportowiec spotkali się na zawodach Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 w Barcelonie, na których słynny kierowca wyścigowy zajął drugie miejsce.

Po zawodach udali się oni na kolację w towarzystwie kilkorga znajomych. Furorę w sieci robi obecnie zdjęcie, na którym Hamilton czule obejmuje artystkę w talii. "Spędzają razem dużo czasu, są na etapie poznawania się. Jest w tym dużo zabawy i flirtu" - ujawniło źródło magazynu "People".

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy