Reklama

"Serena": Jennifer Lawrence nie może mieć dzieci [zwiastun]

Pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu Jennifer Lawrence "Serena". Na ekranie partneruje jej Bradley Cooper, z którym gwiazda spotkała się już na planie "Poradnika pozytywnego myślenia".

Wyreżyserowana przez Dunkę Susanne Bier "Serena" jest produkcją niezależną i mimo iż Magnolia Pictures kupiła prawa do amerykańskiej dystrybucji filmu już kilka lat temu, wciąż nie znamy daty premiery obrazu.

Reklama

Zdjęcia do "Sereny" zakończyły się w lecie 2012 roku, aż 18 miesięcy trwała postprodukcja obrazu.

Film jest adaptacją powieści Rona Rasha. Akcja obrazu rozgrywa się w 1929 roku, w pogrążonej w kryzysie Karolinie Północnej i pokazuje losy młodego małżeństwa - George'a i Sereny Pemberton, których marzeniem jest zdobycie fortuny na handlu drewnem. Ich życie komplikuje się, gdy odkrywają, że Serena nie może mieć dzieci.

Główne role w dramacie grają Jennifer Lawrence i Bradley Cooper, którzy wystąpili już razem w dwóch filmach - "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "American Hustle". "Serena" to ich trzeci wspólny projekt.

Wydaje się dziwne, że pomimo tak gwiazdorskiej obsady, film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Podczas zdjęć krążyły plotki na temat problemów związanych z produkcją, ale zostały one jednak zdementowane przez jednego z członków ekipy.

"Wręcz przeciwnie, nie było żadnych problemów z produkcją ani nie musieliśmy dokręcać żadnych scen. Wszystko było naprawdę precyzyjnie zaplanowane" - podaje informator magazynowi "Hollywood Reporter".

Oprócz Coopera i Lawrence w filmie grają również: Rhys Ifans, Toby Jones i Sean Harris.

"Serena" zostanie zaprezentowana premierowo podczas odbywającego się w październiku festiwalu filmowego w Londynie. W tym samym miesiącu obraz trafi na ekrany brytyjskich kin.


Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence | Serena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje