Reklama

Selena Gomez publikuje zdjęcie w bikini. Jak wygląda jej ciało bez retuszu?

Selena Gomez z dumą zaprezentowała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym bez retuszu, które natychmiastowo podbiło internet.

Selena Gomez

Selena Gomez jest gwiazdą, która może pochwalić się olbrzymią popularnością. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 240 mln internautów. Aktorka dawno temu zrezygnowała z cukierkowego wizerunku. Szczerze mówi o tym, że życie na świeczniku łączy się z ogromną presją, która może działać destrukcyjnie. 

Aktorka i piosenkarka szczerze mówi także o swoich problemach zdrowotnych. Wyznała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Artystka często podkreśla, jak ważna jest samoakceptacja. Jej najnowsza sesja jest utrzymana w duchu "ciałopozytywności". 

Selena Gomez pozuje bez retuszu

Reklama

Fotografie są częścią kampanii marki La'Mariette, którą prowadzą przyjaciele gwiazdy. Na zdjęciach Gomez pozuje w stroju kąpielowym, a fotografie są pozbawione retuszu. 

"Jestem tak wdzięczna, że mogę świętować starania moich przyjaciół. Moja współpraca z La'Mariette ukazuje się dzisiaj! To, co kocham w tej marce, to to, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciało bezwarunkowo, dodając im wdzięku, na który zasługują. Mam nadzieję, że kochacie to tak samo, jak ja" - napisała aktorka na Instagramie, publikując zdjęcie, a jej fani nie mogli wyjść z podziwu dla jej naturalnej sylwetki. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | ciałopozytywność | retusz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje