Reklama

"Seks w wielkim mieście" po raz trzeci?

Sarah Jessica Parker chce, aby powstała trzecia, kinowa część "Seksu w wielkim mieście". Fani produkcji mogą jednak czekać na ten film nawet pięć lat.

Mimo, iż sequel "Seksu w wielkim mieście" z 2010 roku rozczarował zarówno fanów, jak i krytyków, nie zniechęciło to aktorki do ponownego wejścia na plan.

Reklama

"Chciałabym powrócić, ponieważ wiem, że jest jeszcze jedna historia do opowiedzenia. Jestem tego pewna. Wiem, że Michael [scenarzysta filmu - red.] zgodzi się na to, może jeszcze nie teraz, ale na pewno w ciągu najbliższych pięciu 5 lat" - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Los Angeles Times".

Sarah Jessica Parker wyznała przy okazji, że nie jest fanką pomysłu, aby nakręcić prequel "Seksu w wielkim mieście", z młodą Carrie Bradshaw, graną przez Blake Lively.

"Nie chodzi o to, że zazdroszczę 21-latkom możliwości opowiedzenia własnych historii. Udowadniają nam przecież na co dzień, że opowieści te, nawet jeśli nieco narcystyczne, są interesujące. Jednak udział dwóch aktorek w budowaniu jednej postaci, stwarza dwie, różne historie" - stanowczo oświadczyła gwiazda.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker | \ Film | 'Seks w wielkim mieście'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje