Reklama

Reklama

Sebastian Fabijański został ojcem!

Nie tak dawno na swoim Instagramie popularna blogerka Maffashion ogłosiła, że ona i jej partner, znany aktor Sebastian Fabijański, zostaną rodzicami. Okazuje się, że 10 września, Julia Kuczyńska urodziła swoje pierwsze dziecko!

Informacje o tym, że Julia Kuczyńska, czyli Maffashion i aktor Sebastian Fabjański są parą pojawiły się pod koniec zeszłego roku po tym, jak blogerka zakończyła swój kilkuletni związek z popularnym youtuberem, Czarkiem Jóźwikiem, z którym była zaręczona.

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Chociaż chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych, to informację o ciąży udało jej się długo utrzymać w tajemnicy aż do końca.

Reklama

Radosną nowinę ogłosiła dopiero pod koniec sierpnia, choć media już od jakiegoś czasu plotkowały o tym, że blogerka spodziewa się dziecka.

Maffashion i dumny tata, Sebastian Fabijański, ogłosili właśnie, że ich potomek jest już na świecie. Oboje zamieścili na Instagramie zdjęcia dziecka, podpisując je "BJF 10.09.20", co oznacza, że Julia urodziła właśnie tego dnia, a para przez kilka dni zwlekała z ogłoszeniem tej informacji.

Rodzice nie zdradzili jeszcze imienia i płci dziecka, choć nieoficjalnie mówi się o tym, że doczekali się syna.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje