Reklama

Reklama

Schwarzenegger o nowym "Terminatorze"

Arnold Schwarzenegger wyjawił, że piąta część "Terminatora" będzie miała tytuł "Terminator: Genisys" i zmieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z produkcji. Na fotelu reżysera zasiada Alan Taylor, znany z realizacji wielu kultowych seriali, m.in. "Gra o tron", "Rodzina Soprano" czy "Mad Men".

67-letni hollywoodzki gwiazdor potwierdził kilka dni temu na swoim Instagramie, że tytuł najnowszego "Terminatora" będzie brzmiał ."Terminator: Genisys". W filmie, który jest obecnie w fazie post-produkcji, występują: Emilia Clarke, Matt Smith oraz Jason Clarke.

Schwarznenegger wrzucił na profil na Instagramie również swoje zdjęcie, przedstawiające go siedzącego na krześle reżyserskim. Widnieje na nim wyraźny tytuł najnowszego filmu: "Terminator: Genisys".

Aktor podpisał fotografię: "Hasta la vista, baby. Chcę podziękować całej ekipie z filmu 'Terminator: Genisys' za fantastyczne zdjęcia. To wymagało dużego wysiłku, ale było też przyjemne i bardzo satysfakcjonujące".

Reklama

Artysta napisał, że nie może doczekać się premiery tego filmu: "Od naszego reżysera, po producentów, operatorów kamery, przez ludzi zajmujących się cateringiem, aż po wizażystów - nie zrobilibyśmy tego bez was. Nie mogę się doczekać, kiedy ujrzę nasz gotowy projekt i wiem, że przypomnę wtedy fanom, dlaczego zakochali się w 'Terminatorze'. Wracam w czerwcu 2015 roku".

Warto dodać, że Arnold Schwarzenegger przyjedzie w listopadzie do Polski, aby spotkać się z fanami we wrocławskiej Hali Stulecia.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje