Reklama

Reklama

Scarlett Johansson o filmie "Ostra noc": To miał być zwyczajny wieczór panieński

"Film opowiada o zupełnie zwyczajnym wieczorze panieńskim, który przestaje być zwyczajny" - tak o filmie "Ostra noc" mówi Scarlett Johansson. Komedia pojawi się na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 16 czerwca.

"Film opowiada o zupełnie zwyczajnym wieczorze panieńskim, który przestaje być zwyczajny" - tak o filmie "Ostra noc" mówi Scarlett Johansson. Komedia pojawi się na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 16 czerwca.
Kadr z filmu "Ostra noc" /materiały dystrybutora

Bohaterkami filmu "Ostra noc" są przyjaciółki z college'u, które spotykają się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Niestety podczas szalonej zabawy przypadkowo ginie striptizer. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do kolejnych nieplanowanych sytuacji...

"Film opowiada o zupełnie zwyczajnym wieczorze panieńskim, który przestaje być zwyczajny, dzięki splotowi dziwacznych i zupełnie zwariowanych zdarzeń" - mówi Scarlett Johansson.

"To film o przyjaciółkach, które spotkały się po latach na odjechanej, ekstrawaganckiej imprezie panieńskiej, gdzie wydarza się wszystko, co nie powinno się wydarzyć. Ale tak naprawdę to film o przyjaźni. Zazwyczaj traktujemy ludzi wokół nas jak kogoś, kto jest nam dany na zawsze, nie czujemy wdzięczności, że są wokół nas. Ten film pokazuje, jak ważna jest przyjaźń, czym jest, że nie należy traktować jej jako czegoś zwyczajnego, czegoś, co nam się należy. Pod powłoką tego wszystkiego, co zobaczymy, tych wszystkich żartów dla dorosłych widzów, jest prosta opowieść o przyjaźni, jej znaczeniu i wadze" - wyjaśnia aktorka.

Reklama

"W tym filmie najbardziej mi się podoba to, że relacje między dziewczynami są takie prawdziwe i życiowe. I że bohaterki to skromne, zupełnie zwyczajne kobiety. W sumie na tym zasadza się cały humor filmu. Na prawdzie, na pewnej świeżości i surowości" - dodaje Johansson.

W kogo wciela się hollywoodzka gwiazda?

"Poznajemy Jess, kiedy kandyduje do senatu stanowego. Wkrótce też zamierza wziąć ślub. Ale to dla niej fatalny moment na wieczór panieński. Na ślub w zasadzie też, bo kariera pochłania ją kompletnie. Więc z jednej strony się cieszy, że zobaczy przyjaciółki, a z drugiej jest zwyczajnie wykończona" - opowiada Johansson.

Jak informuje dystrybutor, "Ostra noc" jest pierwszą od dwudziestu lat komedią dla dorosłych wyreżyserowaną przez kobietę.

"To oczywiste, że brakuje historii opowiadanych z perspektywy kobiet" - mówi reżyserka, współscenarzysta i producentka "Ostrej nocy" Lucia Aniello. "Zwłaszcza w świecie komedii. Nie mam nic przeciw mężczyznom, którzy tworzą komedie dla dorosłych, ale prawda jest taka, że w filmie o kobietach kobietę-reżyserkę stać na więcej, bo po prostu jest autentyczna w opowieści, którą chce przekazać" - dodaje.

"Jeśli lubiliście 'Druhny' i 'Kac Vegas', to 'Ostra noc' jest pozycją obowiązkową. Ale ten film ma w sobie coś więcej, łatwość w przekraczaniu granic, jakąś totalną, niepohamowaną swobodę" - zapowiada dystrybutor komedii, firma UIP.

W główne bohaterki opowieści wcielają się: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoe Kravitz. Na ekranie pojawi się również Demi Moore w zabawnej roli drugoplanowej.

Na ekrany polskich kin film "Ostra noc" trafi 16 czerwca 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ostra noc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy