Reklama

Reklama

Sandra Bullock i Brad Pitt w filmie o telezakupach?

W ostatnich miesiącach Brad Pitt i Sandra Bullock nawzajem pojawili się w niedużych rolach w swoich filmach. On zagrał w produkowanym przez nią "Zaginionym mieście", Bullock odwdzięczyła się, przyjmując rolę we współprodukowanym przez Pitta thrillerze "Bullet Train". Jak się okazuje, gwiazdorska para ma pomysł na komedię, w której oboje mieliby zagrać główne role. Na razie są na etapie wymyślania fabuły.

Brad Pitt i Sandra Bullock jako małżeństwo telemarketerów?

O tym, że może powstać komedia o telezakupach z Sandrą Bullock i Bradem Pittem w rolach głównych, opowiedział w rozmowie z "Vogue UK" sam aktor. "Pewnego razu próbowaliśmy z Sandy rozwinąć pomysł na komedię, której bohaterami było małżeństwo pracujące w kanale z telezakupami. Odnosili tam sukcesy, ale kiedy przyszło do rozwodu, zaczęli się nienawidzić i przenosić swoje kłótnie na antenę w trakcie swoich programów. Tyle wymyśliliśmy" - zdradził Pitt.

Reklama

Ciekawostka na temat komedii o telezakupach była jedynie dodatkiem, bo wywiad z Pittem miał formę promocji. Dotyczył on należącej do aktora marki Le Domaine i jej nowej linii produktów do pielęgnacji skóry. Zdobywca Oscara za rolę w filmie "Pewnego razu... w Hollywood" zapewnił, że to, jak wygląda jego skóra, jest zasługą właśnie tych kosmetyków.

"Wiem, że niemal każdego dnia pojawiają się nowe produkty, które ludzie chcą wypromować. Gdybym jednak nie widział realnej różnicy w kondycji mojej skóry, nie trudzilibyśmy się z robieniem tego kremu" - powiedział Pitt. Udowodnił tym samym, że znakomicie nadaje się do roli prezentera kanału poświęconego telezakupom.

Skoro Pitt publicznie opowiedział o tym pomyśle, to być może kiedyś wróci z Sandrą Bullock do wspomnianego scenariusza. Na razie aktora będzie można zobaczyć w nowym filmie Damiena Chazelle'a zatytułowanym "Babilon", który trafi na ekrany już w grudniu. W planach ma też film reżyserowany przez Jona Wattsa, gdzie zagra u boku George'a Clooneya. Z kolei Sandra Bullock po krótkim występie w "Bullet Train" póki co odpoczywa od ekranu.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Sandra Bullock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL