Reklama

Saga "Zmierzch": Wkrótce ciąg dalszy

Amerykańska pisarka Stephenie Meyer ogłosiła, że w sierpniu ukaże się kolejna część sagi "Zmierzch". W powieści "Midnight Sun" nakreśli historię Belli i Edwarda tym razem z perspektywy przystojnego wampira.

Kristen Stewart i Robert Pattinson w filmie "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2"

Meyer już w 2008 roku pracowała nad "Midnight Sun", ale po napisaniu 12 rozdziałów porzuciła ten projekt, gdyż fragmenty książki wyciekły do Internetu.

Reklama

Autorka zarzekała się, że nigdy więcej nie stworzy niczego w ramach uniwersum "Zmierzchu". W poniedziałek, 4 maja, ogłosiła jednak, że 4 sierpnia do sprzedaży trafi piąta odsłona "Zmierzchu".

"Mamy teraz szalony czas i nie byłam pewna, czy to odpowiedni moment na opublikowanie tej książki, ale niektórzy z was czekali na nią tak długo, że nie mogłam kazać im czekać dłużej" - powiedziała pisarka w programie "Good Morning America".

Poprzednie części sagi odniosły ogromny sukces, sprzedając się w ponad 150 milionach egzemplarzy. Do popularności cyklu przyczyniła się jego ekranizacja, w której role Belli i Edwarda kreują Kristen Stewart i Robert Pattinson.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zmierzch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje