Reklama

Są piękne i przebojowe! To one skradły serca aktorów

Ich życie pilnie śledzą fani, oni sami nie stronią od imprez i częstych zmian partnerek. I nagle pojawiają się one - piękne i przebojowe kobiety, często modelki czy influencerki, które zawracają w głowie gwiazdom kina. Które pary wytrwały w miłości?

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska (Maffashion)

Reklama

Aktor i znana influencerka to para z krótkim stażem. Zaczęli się spotykać pod koniec 2019 roku. Kuczyńska chwilę wcześniej rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem - Czarkiem Jóźwikiem z kanału "Abstrachuje". Byli zaręczeni i nikt nie spodziewał się końca ich relacji. Natomiast związek Fabijańskiego i Maffashion od samego początku przybrał poważny ton - zakochani szybko ze sobą zamieszkali, a następnie, w maju, w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski o ciąży. Oboje nie komentowali plotek. Julia Kuczyńska dopiero 30 sierpnia 2020 roku, za pośrednictwem Instagrama, potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak, pod koniec lipca 2019 roku, powiedzieli sobie  sakramentalne "tak". Słynny aktor długo nie mógł znaleźć odpowiedniej wybranki serca. Mężczyzna pielęgnuje swoje uczucie z dala od blasku fleszy; w mediach społecznościowych rzadko pojawiają się jego wspólne zdjęcia z żoną. Szymczak jest aż 19 lat młodsza od swojego małżonka; na co dzień zajmuje się modelingiem, ale próbuje swoich sił również w aktorstwie. Wystąpiła w takich produkcjach, jak "Gwiazdy" (2017), "Diablo. Wyścig o wszystko" (2018) czy "Polityka" (2019).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje