Reklama

Reklama

Ryan Gosling: Naprawdę się bałem!

Ryan Gosling ("Drive", "Blue Valentine", "Kocha, lubi, szanuje") przyznał ostatnio, że bardzo denerwował się podczas kręcenia scen kaskaderskich na planie filmu "Drugie oblicze".

To nie była pierwsza rola Ryana Goslinga, w której musiał wykazać się swoimi umiejętnościami doskonałego kierowcy. Po zapadającej w pamięć kreacji w "Drive", tym razem Ryana Goslinga możemy oglądać w roli kaskadera motocyklowego. A wszystko to w najnowszej produkcji z udziałem aktora, "Drugie oblicze".

Film opowiada historię Luke'a - kaskadera motocyklowego, który przypadkowo dowiaduje się, że ze swoją byłą dziewczyną Rominą (w tej roli Eva Mendes) ma niespełna roczne dziecko. Mężczyzna chce zająć się rodziną. Problemy finansowe sprawiają jednak, że decyduje się na podjęcie dodatkowej, dość nietypowej pracy. Luke rozpoczyna napadać na banki...

Reklama

Jak się okazało, strach towarzyszący Goslingowi podczas kręcenia scen kaskaderskich, związany jest ściśle z jego traumą z dzieciństwa.

"Kiedy byłem dzieckiem, szedłem pewnego dnia do szkoły, gdy na moich oczach rozegrała się scena tragicznego wypadku. Mężczyzna jadący motocyklem został potrącony przez samochód. Leżał na ulicy, cały we krwi" - opowiada aktor.

Gosling wyznał, że strach bardzo pomógł mu w koncentracji na planie.

"Myślę, że potrzebowałem tego uczucia niepewności i przerażenia. Kiedy pozbywasz się strachu, twój umysł zaczyna błądzić, przestajesz myśleć racjonalnie i dopiero wtedy wpadasz w kłopoty" - dodaje.

Ryan współpracował na planie z kaskaderem Rickiem Millerem. Gosling przyznał, że jego umiejętności nie były wystarczająco dobre, by podjąć się wszystkich trików kaskaderskich, które możemy zaobserwować w filmie.

"Niestety, w filmie jest wiele trików motocyklowych, które zrobił Rick. Jest naprawdę doskonały w tym co robi. Sam robiłem co tylko w mojej mocy, jednak nie byłem wystarczająco dobry" - wyjaśnił w rozmowie z "Nuts Magazine".

Film "Drugie oblicze" zadebiutuje na ekranach polskich kin 24 maja.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Na co do kina?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: film | aktor | kino | Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje