Reklama

Rumer Willis uczciła 58. urodziny swojej matki Demi Moore

Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa opublikowała na swym Instagramie wyjątkowe zdjęcia, m.in. z planu filmu "Striptiz" z 1996 roku. Rumer Willis udostępniła zupełnie unikatowy polaroid z tego roku. Widać na nim posągową figurę hollywoodzkiej gwiazdy i małą Rumer tulącą się do swojej słynnej mamy ze wszystkich sił.

Demi Moore ma już 58 lat

"Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin" - napisała najstarsza córka gwiazdy na swoim profilu instagramowym.

Reklama

Jak informuje serwis DailyMail.co.uk, jubilatka była zaskoczona, wzruszona i szczęśliwa. Tym bardziej że 32-letnia Rumer dodała, że jest wdzięczna za to, że mogła z nią dzielić swoje życie. I ostatecznie pójść jej tropem. Bo podobnie jak matka, wybrała trudną zawodową drogę aktorki.

O życzeniach dla mamy nie zapomniała i Scout Willis, druga córka gwiazdy.

"Jest dziwna, seksowna, przezabawna, królowa znajdowania najdziwniejszych gów** na eBayu i na szczęście jest moją mamą. Uważam się za szczególnie szczęśliwą, że jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek na całej planecie. Kocham cię mamo" - napisała w mediach społecznościowych.

Najmłodsza zaś z córek, 26-letnia projektantka mody, Tallulah, złożyła mamie hołd, pisząc, że do dziś nie jest w stanie uwierzyć, że można wyglądać tak seksownie w wieku 58 lat.

Do życzeń dołączył do niej i były mąż Demi Moore, Bruce Willis. Razem ze swoją drugą żoną, Emmą Hening, opublikował zdjęcie, na którym chowając twarze w jej książce "Inside Out" i zapewniają, że ją uwielbiają.

Demi Moore była jedną z największych i najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood lat 90. XX wieku. Do historii kina przeszły jej role w filmach: "Uwierz w ducha", "Niemoralna propozycja", "Striptiz", "W sieci", "Pod presją" czy "G.I. Jane". Jednak jej uśmiech był kolejną aktorską kreacją. Traumatyczne dzieciństwo oraz nieudane małżeństwa wpędziły Demi Moore w liczne nałogi.

Urodziła się 11 listopada 1962 roku w Roswell, w stanie Nowy Meksyk w USA. Uciekła z domu jako 16-latka. Związała się ze starszym o 12 lat gitarzystą. Szybko porzuciła go dla innego muzyka, który został jej pierwszym mężem. Prowadzili rockandrollowe życie i kiedy producenci zagrozili jej wyrzuceniem z planu filmowego, zdecydowała się na rozwód i odwyk. Pocieszenie znalazła w ramionach Bruce'a Willisa. Jednak i ten związek, mimo że doczekali się trzech córek, nie był szczęśliwy (rozstali się po 13 latach). Aktorka popadła w uzależnienie od operacji plastycznych. Potem Moore poznała młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera, ale i to małżeństwo nie było udane. Demi Moore smutki "leczyła" alkoholem i wpadła w anoreksję. Po rozwodzie w 2013 roku długo wracała do równowagi.

W 2020 roku wyszła książka "Demi Moore intymnie. Moje wspomnienia", w której gwiazda szczerze opowiada o swoim życiu. "To moja podróż od dzieciństwa, nieudanych małżeństw, zdrad i uzależnień, do momentu, w którym odzyskałam samą siebie" - mówi aktorka.


PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama