Reklama

Rozdajemy "Mikołajki"!

"Mikołajka" nie da się nie lubić. Wiedzą o tym wszyscy, którzy znają bestsellerowe opowiadania, napisane przez René Goscinny'ego i zilustrowane przez Jean-Jacques'a Sempé. Zatem jeśli jesteś fanem "Mikołajka", nasza zabawa jest właśnie dla Ciebie!

Książki o przygodach Mikołajka sprzedały się w wielomilionowych nakładach na całym świecie. Na DVD ukazała się niedawno pierwsza animowana wersja przygód tego niesfornego chłopca. "Mikołajkowa" seria to propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Reklama

Na DVD pełno historyjek o Mikołajku i jego paczce, rodzicach, sąsiadach, szkole, wakacjach i świętach. Pamiętacie historię, jak Mikołajek kupował mamie kwiaty? Albo jak udawał, że jest chory? Albo jak Kleofas przyszedł do szkoły w okularach? Zobaczcie, w jaki sposób te zabawne opowiadania przeniesione zostały w świat animacji.

Animowany "Mikołajek" to seria filmów. Obecnie w sprzedaży dostępne są dwie pierwsze części: "Wszyscy kumple Mikołajka" i "Dziewczyny kontra chłopaki".

Kolejne pojawią się na rynku w 2011 roku.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową zabawę, w której nagrodami są filmy DVD ("Wszyscy kumple Mikołajka", "Dziewczyny kontra chłopaki") oraz książka ("Rekreacje Mikołajka").

A jak zdobyć te nagrody? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest najlepszym kumplem Mikołajka?" i przesłać odpowiedź na adres mailowy konkursy.film@firma.interia.pl.

Należy pamiętać, żeby podać nam swoje imię i nazwisko. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 6 grudnia, do godziny 12.00.

Dystrybutorem animowanego "Mikołajka" na DVD jest firma Best Film.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje