Reklama

"Rodzina Addamsów": Agnieszka Grochowska jako Morticia

Anjelica Huston w wersji aktorskiej z roku 1991, Charlize Theron udzielająca głosu postaci w najnowszej, animowanej wersji - trzeba przyznać, że Morticia Addams, bohaterka "Rodziny Addamsów", nie może narzekać na swe ekranowe wcielenia. W polskiej wersji językowej nowej odsłony opowieści o arystokratycznym klanie z zamiłowaniem do makabry, głosu użyczyła jej Agnieszka Grochowska.

Agnieszka Grochowska przekonuje, że nie jest wielką fanką "Rodziny Addamsów"

Grochowska dołączyła do obsady polskiej wersji animacji obok m.in. Danuty Stenki (cioteczka Sloom) i Małgorzaty Kożuchowskiej (Margaux Needler).

Reklama

- Nigdy nie byłam wielką fanką "Rodziny Addamsów", choć może na taką wyglądam... - uśmiecha się aktorka. - Przecież nie mam innych ubrań niż czarne. Tak więc chyba dobrze tu pasuję!

Grochowska mówi również, że lubi straszyć dzieci, a to dlatego, że dzieci lubią być straszone. Spytana, jak gra się ikonę popkultury, jaką z pewnością jest Morticia Addams, odpowiada: - Wspaniale. Po prostu muszę mówić trochę wolniej niż zwykle. Bo to jest mój główny problem przy dubbingu - że zawsze mówię zbyt szybko. Choć dziś, w trakcie nagrania, po raz pierwszy usłyszałam od reżysera uwagę: szybciej. Przez wszystkie lata mojej pracy aktorskiej jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło!

Sympatyczna - choć o bardzo szczególnych upodobaniach - rodzinka, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzina Addamsów (animacja)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje