Reklama

Robert Pattinson weźmie na warsztat horror polskiego reżysera. Dobry pomysł?

Robert Pattinson jest nie tylko aktorem, ale również producentem i najnowsze wieści głoszą, że już niebawem weźmie na warsztat film z 1981 roku, za którego reżyserię odpowiadał Andrzej Żuławski. Co już wiemy?

Hollywood ponownie chce sięgnąć po stare i sprawdzone materiały, by pokazać je w nowej odsłonie. Tym razem na celownik trafił film z 1981 roku - "Opętanie" w reżyserii Andrzeja Żuławskiego. Przy nowej produkcji siły połączą Robert Pattinson i Parker Finn - twórca horroru "Uśmiechnij się"

"Opętanie": Co zaoferuje nowa produkcja?

Najnowsza produkcja, przy której ma pracować Robert Pattinson, ma być remakiem "Opętania" z 1981 roku. Produkcja ta była osadzona w Berlinie Zachodnim, w czasach zimnej wojny. Głównymi bohaterami produkcji są Anna i Marc, którym zdecydowanie nie układa się w małżeństwie. Anna zaniedbuje ich wspólne dziecko, zaczyna coraz dziwniej się zachowywać. Marc stara się dotrzeć do tego, co wpływa na zachowanie żony. Wkrótce odkrywa straszną prawdę. 

Reklama

Film przez lata spotkał się z wieloma mieszanymi recenzjami, jednak z upływem czasu stawał się coraz bardziej doceniany aż w końcu zyskał status kultowego.  

Na ten moment nie wiadomo czy Pattinson pozostanie w roli samego producenta, czy może wcieli się również w jakąś rolę. Obecnie trwają jeszcze rozmowy, a różne wytwórnie aktualnie prowadzą wojnę przetargową. 

Parker Finn po nakręceniu kilku filmów krótkometrażowych Finn zadebiutował w filmie "Uśmiechnij się", który stał się horrorowym hitem 2022 roku, przynosząc na całym świecie ponad 216 milionów dolarów dochodu. 

Roberta Pattinsona po raz ostatni widzieliśmy w filmie "Batman" z 2022 roku. Czy współpraca pomiędzy nim i Finnem okaże się owocna, a "Opętanie" zyska drugie życie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | Andrzej Żuławski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy