Reklama

Robert Makłowicz w filmie „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Jaką rolę dostał?

Roberta Makłowicza usłyszymy w roli narratora w najnowszej części filmu „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Premiera już 10 lutego tylko w kinach.

Roberta Makłowicza usłyszymy w roli narratora w najnowszej części filmu „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Premiera już 10 lutego tylko w kinach.
Robert Makłowicz podczas pracy nad dubbingiem do filmu "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka" /Kino Świat /materiały prasowe

Asteriks i Obeliks zmagali się już z Juliuszem Cezarem, odwiedzili Kleopatrę, wzięli udział w Igrzyskach Olimpijskich, a nawet pili herbatkę u boku Jej Królewskiej Mości. Teraz, w piątym aktorskim filmie z serii, nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. Główne role w opowieści odegrają Guillaume Canet i Gilles Lellouche, a na ich drodze ponownie staną: władca Rzymu oraz królowa Egiptu, w których wcielili się odpowiednio Vincent Cassel oraz Marion Cotillard. W filmie nie zabraknie również sportowego ducha rodem z Olimpiady, który zapewni gościnny udział piłkarskiej legendy - Zlatana Ibrahimovica.

Reklama

Robert Makłowicz w filmie "Asteriks i Obeliks: Imperium smoka"

W najnowszej odsłonie kultowego filmu o najsłynniejszych Galach w roli narratora usłyszymy Roberta Makłowicza, dowcipnego i charyzmatycznego dziennikarza, pisarza, publicystę, krytyka kulinarnego oraz podróżnika, uwielbianego przez wszystkich Polaków.

Po raz ostatni Roberta Makłowicza w dubbingu słyszeliśmy w animowanym filmie "Tydzień z Mami Fatale" (2016), w którym wcielił się w postać narratora.

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni - księżniczka Fu Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa - dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie... Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść. Galowie z wielką chęcią przystają na prośbę księżniczki i wspólnie z jej przyjaciółmi oraz odpowiednim zapasem magicznego napoju wyruszają w długą i pełną przygód podróż na Daleki Wschód. Jednak oko na to wszystko ma także słynny wróg Asteriksa i Obeliksa - Juliusz Cezar, który jest żądny nowych zdobyczy i zbiera potężną armię, aby podbić orientalną krainę po drugiej stronie globu.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Robert Makłowicz | Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Reklama

Reklama

Reklama