Reklama

Reklama

Riz Ahmed w "Venomie"?

​Riz Ahmed prowadzi rozmowy dotyczące roli w "Venomie" - spin-offie superprodukcji "Spider-Man: Homecoming".

2017 jest bardzo udanym rokiem dla Riza Ahmeda

Rok 2016 był bezsprzecznie bardzo udany dla młodego Brytyjczyka. Wystąpił on w kinowej superprodukcji "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", a także wziął udział w znakomicie ocenionym mini-serialu "Długa noc". Za drugi z aktorskich popisów Ahmed otrzymał nominację do Złotego Globu, Emmy i nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

Teraz aktor krąży wokół roli w nowym projekcie Sony. Trwają negocjacje, by Ahmed dołączył do obsady "Venoma" i zagrał obok Toma Hardy’ego, który sportretuje tytułowego bohatera. Podobno Brytyjczyk nie wcieli się jednak w jego głównego antagonistę - Carnage'a. Przejmie inną postać z bogatego świata komiksów Marvela. Szczegóły jednak na razie nie są znane.

Reklama

Za scenariusz kolejnej produkcji o superbohaterach odpowiadają Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Reżyserią ma się zająć Ruben Fleischer, autor "Zombieland". Większość detali dotyczących filmowanej historii nie zostało jeszcze ujawnionych. Jak jednak zapewniają producenci z Sony - "Venom" będzie wyodrębniony z uniwersum Spider-Mana, wliczając w to najnowsze dzieło wytwórni - "Spider-Man: Homecoming".

W komiksach Venom występuje jako fotograf Eddie Brock, który zamienia się w potwora, po tym jak jego ciało zostaje przejęte przez symbiotycznego, pozaziemskiego pasożyta. Oryginalnie Venom pragnie zniszczyć Spider-Mana, ale z biegiem czasu zostaje jego sprzymierzeńcem i pojawia się potem obok innych marvelowskich bohaterów.

Tom Hardy podpisał filmowy kontrakt w maju, ale Venoma mogliśmy zobaczyć w kinie już wcześniej. Postać grana przez Tophera Grace’a znalazła się w produkcji "Spider-Man 3" wyreżyserowanej przez Sama Raimiego. Fani serii narzekali jednak, że Venomowi poświęcono wtedy za mało ekranowego czasu. Teraz ma się to zmienić. Premiera obrazu przewidziana jest na październik przyszłego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje