"Resident Evil": Dublerka Milli Jovovich straci rękę

Olivia Jackson, kaskaderka, która miała wypadek na planie ostatniej części "Resident Evil", będzie miała amputowaną rękę.

Olivia Jackson będzie miała aputowaną rękę

Do nieszczęśliwego zdarzenia na planie filmu "Resident Evil: The Final Chapter" doszło we wrześniu w Johannseburgu. Olivia Jackson, która była dublerką Milli Jovovich w niebezpiecznych scenach, podczas realizacji motocyklowej sekwencji zderzyła się w metalowym wysięgnikiem, na którym umocowana była kamera.

Reklama

Przed dwa tygodnie po wypadku Jackson przebywała w śpiączce, o odniesionych obrażeniach poinformowała swych fanów na Facebooku. "Kilka złamanych żeber, sparaliżowana ręka, złamany obojczyk, pogruchotana łopatka..." - brzmiał fragment medycznej wyliczanki, którą Jackson zakończyła ironicznym: "To nie był [mój] najzabawniejszy dzień na planie".

Teraz kaskaderka ujawniła, że czeka ją zabieg amputacji sparaliżowanej ręki. W wywiadzie w "The Sun" dublerka Milli Jovovich dodała jednak, że jest "wdzięczna za to, że przeżyła".

Milla Jovovich, której nie było na planie "Resident Evil: The Final Chapter" w momencie, w którym doszło do wypadku, w emocjonalnym wpisie na Facebooku prosiła wszystkich o modlitwę za Olivię Jackson. "[Olivia] potrzebuje teraz każdego możliwego wsparcia oraz odrobiny dobrej energii". 

Przed wejściem na plan "Resident Evil: The Final Chapter" Olivia Jackson pracowała przy filmach "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Olivia Jackson | Resident Evil: Ostatni rozdział

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje