Reklama

Reklama

Renée Zellweger znów przytyła? Tak teraz wygląda

Renée Zellweger to jedna z tych aktorek, które są w stanie poświęcić wiele, by dobrze wcielić się w graną bohaterkę. Dotyczy to szczególnie wyglądu. Tym razem dodano jej kilogramów na planie serialu. Jak obecnie wygląda?

Renée Zellweger

Renée Zellweger: Transformacje

52-letnia Renée Zellweger pracuje obecnie nad serialem kryminalnym NBC "The Thing About Pam". Produkcja jest oparta na faktach. W Internecie pojawiły się zdjęcia aktorki, wcielającej się w Pam Hupp.

Ta ostatnia przebywa obecnie w więzieniu, gdzie odsiaduje karę dożywotniego pozbawienia wolności. Została skazana za zabicie Louisa Gumpenbergera w 2016 roku. Pam Hupp podejrzewa się także o morderstwo Elizabeth "Betsy" Farii. Ofiara była jej przyjaciółką, zadano jej aż 55 ciosów nożem. Kobieta zginęła w 2011 roku.

To nie pierwsza tak drastyczna zmiana wyglądu i aktorki. Wcześniej do roli Bridget Jones przytyła 15 kilogramów. Aktorka wcielała się w tę postać aż 3 razy. Później przełożyło się to na konieczność zrzucania wagi, wyrzeczeń i różnych skutków ubocznych. W przypadku roli Pam Hupp, aktorka zdecydowała się na "sztuczne" dodanie sobie kilogramów. Renée Zellweger na planie serialu nosi kostium pogrubiający.

Reklama

Renée Zellweger nie do poznania

Na zdjęciach widać zatem nadzwyczaj szczupłą Renée Zellweger przebraną w "dociążające body". Aktorka porusza się na planie w Nowym Orleanie w dżinsach i dużej kurtce. By jeszcze bardziej upodobnić aktorkę do granej przez nią Pam Hupp, charakteryzatorzy zdecydowali się na dodanie protezy nosa i sztuczne poszerzenie szczęki. Teraz trudno rozpoznać w niej prawdziwą twarz gwiazdy.

Prócz serii o Bridget Jones, aktorka ma na swoim koncie produkcje między innymi, takie jak: "Jerry Maguire", "Ja, Irena i Ja", "Chicago", Judy.

Za rolę w filmie "Wzgórze nadziei", w którym wystąpiła między innymi z Nicole Kidman i Judem Law, otrzymała Oscara. Statuetkę zdobyła także za główną rolę w filmie "Judy".

Judyta Nowak

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Renée Zellweger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje