Reklama

Renée Zellweger: Pierwsze wakacje z nowym ukochanym

Już nikt nie ma wątpliwości, że Renée Zellweger i dziennikarz motoryzacyjny Ant Anstead są parą. Zostali bowiem właśnie przyłapani przez paparazzich, jak odpoczywali na tarasie domu prezentera na plaży w Laguna Beach w Kalifornii.

Już nikt nie ma wątpliwości, że  Renée Zellweger i dziennikarz motoryzacyjny Ant Anstead są parą. Zostali bowiem właśnie przyłapani przez paparazzich, jak odpoczywali na tarasie domu prezentera na plaży w Laguna Beach w Kalifornii.
Renée Zellweger /Emma McIntyre /Getty Images

Renée Zellweger i Ant Anstead poznali się zaledwie kilka tygodni temu na planie programu Discovery+ "Celebrity IOU: Joyride". On jest gospodarzem tego show, ona była jedną z zaproszonych gwiazd. Jak donosił serwis People, właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło i nagrodzona dwoma Oscarami aktorka oraz gwiazda programu motoryzacyjnego "Fani czterech kółek" zaczęli się spotykać.

Rodzący się romans para utrzymywała w tajemnicy do czasu, gdy został ogłoszony rozwód Ansteada z gwiazdą telewizji HGTV Christiną Haack. Jak podaje People, rozwód stał się faktem pod koniec czerwca, więc dziennikarz motoryzacyjny mógł się zaangażować w nowy związek.

Na nową miłość czekała także aktorka, która od dwóch lat, kiedy to rozstała się z muzykiem Doylem Bramhallem II, nie była z nikim związana. Najnowsze zdjęcia, które opublikował serwis Pagesix, świadczą o tym, że wreszcie się na nią doczekała. Paparazzi przyłapali parę na tarasie położonego tuż nad Pacyfikiem domu należącego do dziennikarza. Oboje zrelaksowani, w domowych strojach podziwiali piękny widok, rozmawiając i popijając kawę. Na jednym ze zdjęć został uwieczniony nawet napis na kubku, który trzymała aktorka: "Dom jest tam, gdzie jest tata", z czego wynika, że Renée jest już bardzo zadomowiona w nowej posiadłości dziennikarza.

Reklama

Dom w Laguna Beach, w którym Anstead i Zellweger zostali sfotografowani, jest własnością dziennikarza od niedawna. Kupił go w maju i od razu się do niego przeprowadził z wynajętego apartamentu, w którym mieszkał przez ostatnie 10 miesięcy po rozstaniu z Christiną Haack.

"To dom moich marzeń. Jest dla mnie w życiu podstawą, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy i kilku lat mam tak wiele do zrobienia, że potrzebuję solidnej podstawy. Teraz jest na to idealny czas" - zwierzył się Anstead serwisowi People. Zapowiedział również, że planuje samodzielnie wyremontować posiadłość i zamieszkać w niej razem ze swoim synem Hudsonem. Czy znajdzie się tam również miejsce dla Renée Zellweger? Wszystko wskazuje na to, że już się to stało.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Renée Zellweger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy