Reklama

Reese Witherspoon w Alabamie

Reese Witherspoon ("American Psycho", "Mały Nicky"), prowadzi końcowe negocjacje w sprawie swego udziału w romantycznej komedii "Sweet Home Alabama". Po sukcesie ostatniego filmu aktorki, "Legally Blonde", jej honorarium za występ w "Sweet Home Alabama" może wynieść nawet 5 milionów dolarów.

Za film "Legally Blonde", który stał się przebojem box office'ów i zarobił do tej pory już 60 milionów dolarów, Reese Witherspoon otrzymała honorarium w wysokości 1 miliona dolarów.

W obrazie "Sweet Home Alabama" aktorka zagra młodą kobietę, która postanawia zacząć nowe życie i decyduje się na opuszczenie męża i swego domu w Alabamie. Wyjeżdża do Nowego Jorku i trafia w zupełnie nowe środowisko, jednak po pewnym czasie uświadamia sobie, iż nie jest łatwo odciąć się od przeszłości.

"Sweet Home Alabama" dla wytwórni Disney's Touchstone Pictures wyreżyseruje Andy Tennant ("Anna i król").

Reklama

Po sukcesie "Legally Blonde", "Sweet Home Alabama" nie jest jedynym projektem, w którym zaproponowano występ Reese Witherspoon. Aktorka rozważa również udział w najnowszych produkcjach wytwórni Warner Bros. i New Regency.

Na początek sierpnia zaplanowane jest spotkanie pomiędzy Andym Tennantem i Reese Witherspoon, podczas którego omówione zostaną ostateczne szczegóły jej występu w "Sweet Home Alabama".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Reese Witherspoon | film | alabama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy