Reklama

Rebel Wilson ranna na planie zdjęciowym. "Nie tak chciałam zakończyć ten film"

Aktorka Rebel Wilson pracuje właśnie na planie niezależnego filmu "Bride Hard". Na swoim koncie na Instagramie poinformowała, że w czasie zdjęć doszło do wypadku, który skończył się dla niej kilkoma szwami.

"NIE tak chciałam zakończyć ten film" - napisała w relacji na swoim Instagramie. "Trzy szwy i noc w szpitalu po wypadku przy scenie kaskaderskiej o czwartej nad ranem".

Wilson pracuje właśnie nad "Bride Hard" - komedią akcji w reżyserii Simona Westa. Fabuła skupia się na grupie najemników, która bierze za zakładników gości przyjęcia weselnego. Nie wiedzą, że jedna z druhen jest tajną agentką, której bardzo zależy na powodzeniu imprezy. 

Mimo trwającego strajku aktorów i scenarzystów ekipa "Bride Hard" otrzymała od władz protestujących gildii pozwolenie na kontynuowanie prac nad filmem. Wynika to z faktu, że jest to produkcja niezależna, realizowana poza największymi wytwórniami. 

Reklama

Wśród aktorów, którzy otrzymali pozwolenie na pracę przy mniejszych produkcjach, są Anne Hathaway, Glenn Close, Ben Foster, Melissa Leo i Dakota Fanning.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy