Rebecca Ferguson podbija Hollywood

Rebecca Ferguson - szwedzka aktorka, znana hitu "Mission: Impossible- Rogue Nation" - jest brana pod uwagę do jednej z głównych ról w ekranizacji bestselerowej powieści Paula Hawkinsa "Dziewczyna z pociągu".

Krytycy wróżą Rebece Ferguson dużą karierę

W obsadzie zakontraktowana jest już Emily Blunt ("Diabeł ubiera się u Prady", "Tajemnice lasu"), która podobnie jak Ferguson niedawno spotkała się na planie filmowym z Tomem Cruisem ("Na skraju jutra"). Reżyserią ma zająć się Tate Taylor ("Służące").

Reklama

Blunt w "Dziewczynie z pociągu" ma zagrać Rachel, bezrobotną alkoholiczkę, a zarazem narratora opowieści. Kobieta, zdruzgotana po rozwodzie, często podróżuje podmiejskim pociągiem.

Podczas tych eskapad zaczyna fantazjować o życiu pewnej rodziny, która mieszka w domu, który regularnie mija, jadąc pociągiem. Kobietę fascynuje z pozoru udane i szczęśliwe życie pary.

Pewnego razu, po mocno zakrapianej alkoholem nocy, kobieta budzi się cała we krwi. Z czasem zaczyna zdawać sobie sprawę, że mogła być świadkiem lub uczestnikiem morderstwa.

Rebecca Fergusson miałaby zagrać Anne, kochankę byłego męża Rachel.

Powieść "Dziewczyna z pociągu" znalazła się na pierwszym miejscy listy bestsellerów magazynu "New York Times". Według danych, sprzedano ponad 2 miliony egzemplarzy książki. Krótko po premierze wytwórnia DreamWorks zakupiła prawa do jej ekranizacji.

Dowiedz się więcej na temat: Rebecca Ferguson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje