Reklama

Rachel Zegler wyznała, że w wieku 19 lat zachorowała na nowotwór

Rachel Zegler, 21-letnia gwiazda "West Side Story", ujawniła, że w wieku 19 lat wykryto u niej nowotwór piersi. Opowiadając swoją historię, aktorka chce zachęcić inne kobiety do regularnych badań.

"Dwa lata temu znalazłam guzek w piersi i przeszłam przez niewątpliwie najstraszniejszy tydzień mojego życia" - napisała Rachel Zegler na Instagramie. 

"Żaden ginekolog/położnik nie przyjmował nowych pacjentów z powodu zaległości związanych z pandemią, ale miałam szczęście mieć opiekę pediatry, który zlecił mi USG, co doprowadziło do wykonania biopsji ambulatoryjnej" - kontynuowała. "Na szczęście był łagodny" - dodała. 

"A teraz blizna przypomina mi o regularnym sprawdzaniu piersi pod kątem nieregularnego wzrostu. Gruczolakowłókniak w lewej piersi jest częstym zjawiskiem, ale mimo to był niezwykle przerażającym odkryciem. Wczesne wykrycie ratuje życie!!! - podsumowała Zegler.

Reklama

Rachel Zegler: Nie tylko "West Side Story"

Rachel Anne Zegler urodziła się 3 maja 2001 roku w Hackensack (New Jersey). Jest amerykańską aktorką, piosenkarką i youtuberką. Jej matka ma korzenie kolumbijskie, a ojciec pochodzi z Polski. 

Zaczynała, występując w szkolnych musicalach. Do roli Marii w "West Side Story" została wybrana spośród 30 tys. aplikujących kandydatek. 

W postprodukcji znajduje się obecnie film "Shazam! Fury of the Gods", w którym wystąpiła. Na ekrany kin ma trafić w 2023 roku. 

W serwisie YouTube jest aktywna od 2015 roku. Od 2020 roku wideo Zegler, na którym śpiewa "Shallow", z filmu "Narodziny gwiazdy" , zebrało ponad 11 milionów wyświetleń na Twitterze.

Zegler: "Marzenia się spełniają"

"Cóż, marzenia się spełniają" - napisała na swoim instagramowym profilu Rachel Zegler, potwierdzając w ten sposób artykuł zapowiadający jej nową rolę. 21-letnia aktorka wcieli się bowiem w postać Królewny Śnieżki, w nowej filmowej adaptacji bajki Disneya.

Według informacji podanych przez serwis "Deadline", zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w Vancouver w 2022 roku. Za reżyserię odpowiadać będzie Marc Webb, a za muzykę do filmu Benj Pasek i Justin Paul, duet stojący chociażby za  produkcją "La La Land".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rachel Zegler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy