Reklama

Rachel Weisz i Daniel Craig: Razem na ekranie, razem w życiu

Znali się od lat, ale dopiero na planie filmu "Dom snów" zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Rachel Weisz i Daniel Craig nigdy nie rozmawiają w domu o pracy. Mają ciekawsze tematy. Zwłaszcza teraz, kiedy po siedmiu latach małżeństwa zostali rodzicami.

Daniel Craig i Rachel Weisz znają się od lat i świetnie się dogadują

Starają się prowadzić w miarę normalne życie, chociaż wcale nie jest to łatwe. Wszędzie, gdzie się pojawiają, natychmiast budzą sensację. Nie narzekają jednak, bo dobrze wiedzą, jak chronić swoją prywatność.

Reklama

To córka! Taka wiadomość o narodzinach pierwszego wspólnego dziecka Rachel Weisz (48 l.) i Daniela Craiga (50 l.) pojawiła się w mediach na całym świecie. Dziewczynka przyszła na świat w Nowym Jorku na początku września tego roku. Mając takich niezwykłych rodziców, czeka ją ciekawe życie.

Para przyjaciół

Znali się od dawna. Ona urodziła się i wychowała w Londynie. On dzieciństwo spędził w niewielkim miasteczku West Kirby niedaleko Liverpoolu. Przyszły odtwórca roli Jamesa Bonda w wieku 16 lat wyruszył do Londynu, gdzie chciał zrealizować swoje marzenie o aktorstwie.

Nie wiadomo, kiedy i w jakich okolicznościach Daniel Craig poznał Rachel Weisz - oboje milczą na ten temat. Prawdopodobnie miało to miejsce jeszcze w latach 80. w Londynie. Lubili się, ale żadne z nich nie przypuszczało, że kiedyś stworzą szczęśliwą rodzinę. Ot, para przyjaciół. Przez kolejne lata byli zajęci swoimi karierami.

W 1996 roku w wieku 26 lat Rachel zagrała w "Ukrytych pragnieniach" w reżyserii wielkiego Bernardo Bertolucciego. To otworzyło jej drogę do Hollywood. Z kolei Daniel w 2001 roku wystąpił w kasowym przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" u boku Angeliny Jolie, a cztery lata później został wybrany jako kolejny James Bond. Premiera "Casino Royale" miała miejsce w 2006 roku i w tym samym roku Rachel otrzymała Oscara za rolę w filmie "Wierny ogrodnik". Każde z nich miało powody do dumy! Przecież odnieśli światowy sukces. Ale praca to nie wszystko.

Odnaleźli się w Kanadzie

Aktorka nigdy nie była zbyt kochliwa. Niezależna i inteligentna, stawiała wysokie wymagania kandydatom na życiowych partnerów. Jej serce skradł amerykański reżyser Darren Aronofsky, z którym zamieszkała w Nowym Jorku. W maju 2006 roku na świat przyszedł ich syn Henry. Natomiast Daniel, czarujący brzydal o przenikliwym spojrzeniu, zawsze miał słabość do płci pięknej. I nigdy nie narzekał na brak powodzenia. Pierwsze jego małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Z tego związku aktor ma 26-letnią córkę Ellę.

Potem łączono go z wieloma kobietami. Z żadną z nich jednak nie stanął na ślubnym kobiercu. Nawet o tym nie pomyślał. Aż do roku 2010, kiedy na planie filmu "Dom snów" w Kanadzie spotkał się z Rachel Weisz. Zagrali małżeństwo, które wprowadza się do nawiedzonego domu.

Ekipa natychmiast zauważyła chemię, jaka pojawiła się między nimi. Szybko przedostało się to do prasy. Wkrótce Weisz rozstała się z Aronofskym, co jedynie potwierdziło plotki o romansie z Craigiem. W czerwcu następnego roku poślubiła "Bonda". To była wyjątkowo skromna uroczystość. Wzięło w niej udział czworo gości, z czego dwoje to były ich dzieci z poprzednich związków.

Miłość to prywatna sprawa

Zakochali się w sobie, kiedy byli już dojrzałymi ludźmi. Wiedzą, kim są i czego pragną. To daje im siłę. Oboje uważają Hollywood za toksyczne miejsce. Mieszkają w Nowym Jorku albo w pobliskim domu na wsi. Mają też mieszkanie w Londynie. Chronią swoją prywatność. Dziennikarzom rzadko udaje się namówić ich na rozmowę o codziennym życiu. Dobrze wiedzą, gdzie postawić granicę.

Twierdzą, że są bardzo do siebie podobni. Lubią spędzać czas w swoim towarzystwie. Nigdy się nie nudzą. Dużo rozmawiają, słuchają muzyki, czytają i gotują. Podobno lepszym kucharzem jest Daniel, który lubi w kuchni eksperymentować. W domowych pieleszach trudno rozpoznać w nim słynnego agenta Jej Królewskiej Mości.

- Nie jestem Jamesem Bondem, przepraszam. Gdybym był, żona wyrzuciłaby mnie z domu - śmieje się Craig. - Nigdy nie myślałam, że wyjdę za mąż - przyznała z kolei Rachel. - Dzisiaj z dumą noszę obrączkę. W kwietniu tego roku świat obiegła wiadomość, że Rachel jest w czwartym miesiącu ciąży. - Nie możemy się już doczekać! - cieszyła się aktorka. Teraz, kiedy córeczka pojawiła się na świecie, zaczął się kolejny rozdział w życiu pary. Na pewno szczęśliwy.

Marzena Juraczko

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Craig | Rachel Weisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje