Reklama

Reklama

"Psy 3. W imię zasad": Artur Żmijewski ponownie jako Wolf

"My, psy, musimy się trzymać razem". Ale czy na pewno? W filmie "Psy 3. W imię zasad" Artur Żmijewski powraca do roli Wolfa!

"My, psy, musimy się trzymać razem". Ale czy na pewno? W filmie "Psy 3. W imię zasad" Artur Żmijewski powraca do roli Wolfa!
Bogusław Linda i Artur Żmijewski w scenie z filmu "Psy 3. W imię zasad" /Bartosz Mrozowski /materiały dystrybutora

Kultowi bohaterowie powracają w pełnym składzie: Franz Maurer (Bogusław Linda), Waldek Morawiec (Cezary Pazura) i Radosław Wolf (Artur Żmijewski) - po 25 latach ich drogi ponownie się skrzyżują.

"To prawda, że my, psy, musimy trzymać się razem i mówią, że męska przyjaźń przetrwa wszystko, ale może się okazać, że stare rany wciąż się nie zagoiły, a pewnych rzeczy nie da się zapomnieć..."  - mówi Artur Żmijewski.

Franz i Wolf widzieli się po raz ostatni, kiedy Maurer pokrzyżował plany gangstera i udaremnił nielegalny transport broni do Sarajewa. Nie obyło się bez strzelaniny - dawni kompani ranili się nawzajem. Widzowie mogli się tylko domyślać, czy postrzelony w krtań Wolf przeżyje to starcie.

Reklama

Dziś już wiemy, że postać wykreowana przez Artura Żmijewskiego ponownie pojawi się w życiu Franza. Mężczyźni będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Czy tytułowe "Psy" połączą siły we wspólnej sprawie, czy może jest już za późno na pojednanie i przyjdzie im stanąć po przeciwnych stronach barykady?

Jaki jest punkt wyjścia nowych "Psów"? Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków "Jacka Stronga". Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu "Psy II: Ostatnia krew". Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki ("Drogówka"). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński ("Zimna wojna", "Jack Strong"), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska. "Psy 3. W imię zasad" na ekranach kin od 17 stycznia!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Psy 3. W imię zasad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL