Reklama

Premiera "Gangster Squad" przesunięta

Studio Warner Bros. Pictures oficjalnie przesunęło premierę filmu "Gangster Squad. Pogromcy mafii", która zapowiedziana była na wrzesień tego roku. W filmie zagrali m.in. Ryan Gosling, Sean Penn i Emma Stone.

Wyreżyserowany przez Rubena Fleischera dramat gangsterski zostanie wpuszczony do kin cztery miesiące później, to znaczy w styczniu 2013 roku.

Reklama

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles w 1949 roku. Miastem rządzi bezwzględny mafioso Mickey Cohen (Sean Penn). Opłaca morderców, kontroluje polityków, handluje bronią i narkotykami. Zastraszona policja biernie obserwuje jak do jego kieszeni wpływają kolejne strumienie brudnych pieniędzy. Nikt nie ma odwagi mu się przeciwstawić. Nawet najbardziej doświadczeni gliniarze wolą schodzić mu z drogi. Wszystko się zmienia, gdy na ulicach miasta pojawia się "Gangster Squad" - grupa niepozornych policjantów, dowodzona przez Johna O'Marę (Josh Brolin) i Jerry'ego Wootersa (Ryan Gosling), która postanawia zniszczyć imperium Cohena.

Przyczyną opóźnienia premiery filmu jest zawarta w nim scena strzelaniny, która rozgrywa się w kinie.

Po wydarzeniach w Kolorado sekwencja stała się problematyczna, a studio zastanawiało się jak rozwiązać problem. Sprawa komplikuje się o tyle, że strzelanina jest kluczowym momentem akcji i nie można jej po prostu wyciąć.

Wytwórnia Warner Bros, wraz ze scenarzystą filmu Willem Bealem, zastanawia się jak przepisać drażliwą sekwencję. Chodzi o to, by znaleźć rozwiązanie, które uratuje jak najwięcej istniejącego materiału i zarazem nie okaże się zbyt kosztowne.

Na razie ze wszystkich internetowych serwisów filmowych, w tym z You Tube'a, usunięty został dotychczasowy zwiastun "Gangster Squad".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje