Reklama

Reklama

Premiera filmu z Tomem Hanksem odwołana

Już 12 czerwca miała zadebiutować w kinach "Misja Greyhound" z Tomem Hanksem w roli głównej. Później ta reżyserowana przez Aarona Schneidera produkcja z powodu pandemii została wycofana z kalendarza premier bez podania informacji, kiedy będzie można go zobaczyć.

Tom Hanks podziękował fanom za wsparcie, jakiego mu udzielili, kiedy był chory

Teraz wiadomo, że "Misja Greyhound", podobnie do wielu innych tytułów z ostatnich miesięcy, nie będzie miała premiery kinowej. Prawa do filmu zakupiła platforma streamingowa Apple TV+, która pokaże go w nieznanym jeszcze terminie.

Zainspirowany prawdziwą historią film "Misja Greyhound" został oparty na motywach wydanej w 1955 roku powieści "The Good Shepherd" C.S. Forestera. Tom Hanks, który napisał również scenariusz, wcieli się w nim w rolę kapitana Ernesta Krausego, który zostaje dowódcą amerykańskiego niszczyciela i ma zadanie eskortowania 37 alianckich statków przez Północny Atlantyk w stronę Anglii. Konwój zostaje osaczony przez niemieckie łodzie podwodne i nie może liczyć na wsparcie z powietrza.

Reklama

W pozostałych rolach w "Misji Greyhound" zobaczymy Stephena Grahama, Roba Morgana oraz Elisabeth Shue. Jak podaje portal "Deadline", prawa do filmu zostały zakupione przez Apple TV+ za 70 milionów dolarów.

To kolejny film wyprodukowany przez studio Sony, który nie doczeka się kinowej premiery. Wcześniej do dystrybucji w internecie trafiły filmy "Charm City Kings" oraz nowa produkcja z Sethem Rogenem zatytułowana "An American Pickle". Obydwie produkcje będzie można zobaczyć na platformie HBO Max.

"Misja Greyhound" to kolejny film fabularny, który rozszerza ofertę oryginalnych produkcji platformy Apple TV+. Tylko tam można zobaczyć też opartego na faktach "Bankiera" z Anthonym Mackie’m i Samuelem L. Jacksonem oraz dokument "Beastie Boys Story", który opowiada o legendarnej grupie Beastie Boys.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Hanks Tom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje