Reklama

Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. Zmarlak, Kołek, Szczołek. O kim mowa?

Nie wszystkie postacie, które znamy ze szklanego ekranu w rzeczywistości nazywają się tak, jak nam się przedstawiają. Czasem artyści decydują się na zmianę nazwiska na pseudonim, który brzmi atrakcyjniej lub jest bardziej chwytliwy. Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?

Borys Szyc nosił początkowo inne nazwisko

Nie wszystkie polskie gwiazdy nazywają się tak, jak się nam przedstawiają.

Reklama

Niektóre z nich zdecydowały się przybrać pseudonim sceniczny - jak Norbi, Margaret czy Donatan, niektóre zaś postanowiły zmienić swoje nazwisko, by to brzmiało bardziej medialnie. Violetta Arlak, Patryk Vega czy Wojciech Modest Amaro kiedyś nazywali się znacznie bardziej swojsko.

Jak brzmią prawdziwe nazwiska polskich gwiazd?

Dorota Chotecka
Aktorka nazywała się kiedyś Dorota Kapusta. Przyjęła nazwisko Chotecka, a po ślubie z Radosławem Pazurą zaczęła posługiwać się także nazwiskiem dwuczłonowym.

Izabella Miko
Iza Miko, podobnie jak Patryk Vega, postanowiła skrócić nazwisko ze względu na zagraniczną karierę. W rzeczywistości nazywa się Izabella Mikołajczak.

Viola Kołakowska
Viola Kołakowska urodziła się jako Wioletta Kołek, jednak zdecydowała się oficjalnie zmienić nazwisko.

Violetta Arlak
Prawdziwe nazwisko Violetty Arlak brzmi Zmarlak. Nie brzmi optymistycznie, dlatego nie dziwi, że aktorka postanowiła je zmienić.

Borys Szyc
Borys Szyc urodził się jako Borys Michalak. Już w dorosłym życiu postanowił zmienić nazwisko na rodowe nazwisko matki, która samotnie go wychowywała.

Patryk Vega
Patryk Vega urodził się jako Patryk Krzemieniecki. Jednak gdy tylko otrzymał dowód osobisty, postanowił oficjalnie zmienić nazwisko, ponieważ marzył o międzynarodowej karierze.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje