Reklama

"Prawda o wódce" Bruce'a Willisa

Bruce Willis, ambasador marki Sobieski i udziałowiec Grupy Belvedere, będzie gospodarzem spotkań w Ameryce Północnej, organizowanych w ramach kampanii "Cała Prawda o wódce" (Truth in Vodka).

Po niedawnej wizycie w Polsce, Willis rozpoczyna cykl imprez promujących na rynku północnoamerykańskim. W czasie spotkań z mediami i amerykańskimi celebrytami w kluczowych miastach USA i Kanady, będzie "głosił prawdę o wódce".

Reklama

W najbliższych miesiącach gwiazdor będzie bawić się na imprezach m.in. w: San Francisco, Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, Filadelfii i Toronto.

Ale nie zapomina o Polsce: w najbliższym czasie na serwisie Youtube i Facebook zostanie umieszczone zakulisowe 40-minutowe nagranie z wizyty Willisa w Polsce.

Podczas czerwcowej wizyty w Polsce aktor zwierzał się, że chociaż nie miał dużo czasu na zwiedzane Polski, to jego wrażenie z wizyty w naszym kraju jest pozytywne.

- Ludzie są tutaj bardzo mili - podkreślił. Pytany przez dziennikarzy czy zamierza jeszcze odwiedzić Polskę, odpowiedział krótko: - Yes.

Bankiet z aktorem poprowadził Maciej Stuhr, który jako jeden z nielicznych mógł w cztery oczy porozmawiać z wielką gwiazdą. - Bruce jest osobą bardzo skromną i normalną. Poznałem go wczoraj i dziś też miałem okazję z nim rozmawiać i być na scenie. Nie było żadnego stresu, że ktoś coś musi udawać. Było bardzo miło i fajnie. Nie ukrywam, że na pewno zapamiętam to spotkanie na dłużej. Bruce, tak jak każda wielka, prawdziwa gwiazda, jest bardzo skromny. To świetny aktor, którego się po prostu lubi - powiedział Stuhr

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | wizyta | Prawda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama