Reklama

Powstanie sequel "Clueless"

Amy Heckerling ("Frajer"), której film "Clueless" święcił triumfy na ekranach kin w 1995 roku, zamierza zrealizować kontynuację opowieści. Na podstawie "Clueless" zrealizowano przebojowy serial, a bohaterki filmu stały się idolkami nastolatek.

"Clueless" był komedią, która w zamierzeniu reżyserki Amy Heckerling, miała parodiować takie seriale, jak "Beverly Hills 90210". W rolach głównych wystąpiły Alicia Silverstone (Cher Horowitz), Stacey Dash (Dionne) i Brittany Murphy (Tai Fraiser).

Reklama

W telewizyjnej serii, która pojawiała się na małych ekranach przez trzy lata, od roku 1996 do 1999, główną rolę zagrała Rachel Blanchard.

Na razie nie wiadomo, czy w "Clueless 2" swoją rolę powtórzy gwiazda pierwowzoru Alicia Silverstone, czy w Cher Horowitz wcieli się gwiazda serialowej opowieści, Rachel Blanchard.

Zarówno w filmie kinowym, jak i w serialu, zagrały Stacey Dash i Brittany Murphy. Reżyserka Amy Heckerling na razie nie ujawniła, czy rozważa udział obu aktorek w "Clueless 2".

Nie wiadomo również, czy projektem zainteresowała się już jakaś hollywoodzka wytwórnia i kiedy sequel "Clueless" ma szansę pojawić się na ekranach kin.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicia Silverstone | powstane | \ Film | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje