Reklama

Powstanie "Głupi i głupszy 2"

Właśnie ogłoszono, że zdjęcia do filmu "Głupi i głupszy 2" rozpoczną się we wrześniu tego roku. Podobnie jak w pierwszej części główne role zagrają w nim Jim Carrey i Jeff Daniels.

Bracia Bobby i Peter Farrelly, czyli twórcy pierwowzoru, zajmą się reżyserią kontynuacji.

Reklama

Sean Anders i John Morris zostali natomiast zatrudnieni do napisania scenariusza.

- My nie zrobiliśmy filmu 'Głupi i głupszy: Kiedy Harry spotkał Lloyda'. To była zabawka studia - przekonywał niedawno Peter Farrelly.

- Zawsze chcieliśmy zrobić kontynuację. Jeff również. Jim był zajęty, ale w końcu zadzwonił i powiedział: 'Musimy znowu to nakręcić' - dodał reżyser.

Szczegóły fabuły sequela nie są jeszcze znane.

Przypomnijmy, że bohaterami "Głupiego i głupszego" z 1994 roku byli dwaj niezbyt rozgarnięci mężczyźni: Lloyd (Carrey) i Harry (Daniels), którzy przez przypadek wplątali się w kryminalną intrygę.

W 2003 roku Troy Miller zrealizował prequel produkcji Farrellych - "Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda", który przedstawiał bohaterów w liceum. Ekipa pierwszej części nie była jednak zaangażowana w to przedsięwzięcie.

Zanim bracia Farrelly ruszą z pracami nad "Głupim i głupszym 2" najpierw muszą zakończyć promocję komedii "The Three Stooges". W amerykańskich kinach zagości ona już w kwietniu.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: głupszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje